Special Days Image
Sayfa 939/1003 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Geçen gün tezimi yazmıştım.
    İzrael-Çin ortak yapımı olabilir.
    Israil secim öncesi trumpun elini zayıflatmak istemez. Trumpin Damadi israil lobisinin 1numarali adami.. israil bu işte yok.. 1.cin enbuyuk petrol ithalatcisi.2enbuyuk rakibi abd zor durumda.ama dünya ekonomisi durarsa o ürettigi mali kine satacak?? Cinde büyük kayipta.amma politika sehri pekinde ve ticaret sehri shangayda virus yok denecek kadar az.BU düşndürücu?.petrol dogal gaz dipledi..rusya buyuk zararda..GERİYE TRUMPI BİTIRMEK İSTEYEN ABD DEŔİN LOBISI KALDI.. HEM CİNİ DİZGİNLIYECEK..HEM RUSYA GÜÇÜ KAYBEDECEK..HEM DÜNYA HUKÜMETLERİ ABD SIKINTIDA OLURSA BIZIMDE YOK OLACAMIZI ANLAYACAKLAR EKONOMIK KRIZDEN DOLAYI... HANGI Yil unuttum.. abd de clinton yaşak aşk monica olayi vardi abd 1duserdi EmergingMarkets 2 duserdi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Gayet mumkun. Italya patlak verene kadar kimse umursamiyordu. Hatta dalga geciliyordu ama italya patlak verince dut yemis bulbule donduler ve algilar bir anda degisti. Her sey cok hizli gelisti. Kimse tahmin etmiyordu bunu.
    Okuduğum kadarıyla, italyan ve ispanyol sağlık sistemi amerikadan daha iyiydi. Ancak süper bulaştırıcı denen. Aşırı sosyal insanlar sayesinde virüs hızla bulaştı.
    Çine daha yakın olan batı sahilindense, doğudaki newyorkun etkilenmesi virüsün avrupadan amerikaya atlama ihtimalini artırıyor. Bence buradaki zayıf halka ingiltereydi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Herkes bir komplodan bahsediyor, eğer bir komplo varsa bu bana kalırsa, ingiltere-cin ortak yapımı olması yönünde. Kraliyet ailesinde cikmasi da false flag işi.
     Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Geçen gün tezimi yazmıştım.
    İzrael-Çin ortak yapımı olabilir.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Oncelikle asi isini unut. O utopya. Imkansiza yakin. Ne mersin ne sarsin asisi bile bulunmadi bugune kadar.

Abd de bitmedigi muddetce dunyada bitmis ne fayda. Bittiginde de tamamen kaybolmayip tekrardan hayatimiza girecek zaten. Ya kisin ya da gelecek yil.

Su an ekonomik tahribati tam olarak bilemiyoruz. Bunun fiyatlamalarini sonra yapacagiz. Virus gecince tamam bitti olmayacak. Deprem gibi dusun. Deprem oluyor binalar yikiliyor ve sonra enkaz calismlari basliyor. Biz su anda depremi yasiyoruz.

Ekonomistler bu surecten hizlica cikilmayacagini soyluyor. U ya da L olabilir hatta I bekleyen bile var.

Daha ne iflas ne de kamulastirma gorduk. Bunlari da gorecegiz. Fed in bilancosu simdiden 5.6 trilyon dolara cikti ki bu abd ekonomisinin 1/4 u. Uzun vadede bu da olumsuz

Abd 2. Ceyrekte yuzde 30 ila 40 arasinda kuculecek. Issizlik son 2 haftada 10 milyon kisi artti ki bu veriler geriden geliyor. Fed in elinde cok fazla bir sey kalmadi. Faizleri sifira indirmeyecegini biliyoruz. Sinirsiz para basma olayi ise afaki bir soylem.

Gelismekte olan ulkeler kolay toparlamayacak. Krizlerde bu ulkelerin yapabilecegi pek bir sey yok.
    Aşı bulunur. Ama bu hemen olmaz. Mesela amerikan ordusu şu anda ne yapıyor onu merak ediyorum. Diğer yandan dünyanın biolojik savaşa ne kadar hazırlıksız olduğunu gördük.
    Dünyada çözümü bulunamayacak yegane şey kellik gibi duruyor. Zira kellik araştırmalarına harcanan paranın uzay programına harcanana denk olduğun düşünmüyorum.

O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Herkes bir komplodan bahsediyor, eğer bir komplo varsa bu bana kalırsa, ingiltere-cin ortak yapımı olması yönünde. Kraliyet ailesinde cikmasi da false flag işi.
    Ama Alemdar Polat ne der?? 2kişinin bildigi sir degildir Derr

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Ekvador'da ölen hastalar var.
    Yaz gelince sıcaklar başlayınca veya güneşin UV ışınları dik vurunca nasıl etken olacak buralarda?
    Çok farklı görüşler geldi. Ama sonunda Bulaştırıcılığın azalacağına bağlandı. Hem bol bol d vitamini alacağız.

O egeli ben değilim

7. Abi sen bana şundan haber ver
    En baba rotşilt tvitte Trump a aptal dedimi demedimi
    Bu da mı?
    Fols fileg?
    Bu da mı gol değil?

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Abi sen bana şundan haber ver
    En baba rotşilt tvitte Trump a aptal dedimi demedimi
    Bu da mı?
    Fols fileg?