Special Days Image
Sayfa 637/1003 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hayirli olsun.
    Siz ,sn.Ahfado ve sn.Güneysu katkı sağladı, teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Neyin duzeltmesi hocam
    ABD piyasaları için söylendi BBHT de.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Allah gecinden versin.

Az once yukarida yazdiginiz gibi sokaga cikma yasagi olmadan virusu engellemek zor. Daha bizde sicrama donemine girmedi henuz. Her ilde var ve cok hizli yayiliyor

Biz ayrica rahat insanlariz. Bir sey olmaz dusuncesi ile hareket ediyoruz.

Abd mesela eger insanlar sosyal mesafeye uyarsa ortalama 200 bin olum bekliyor.
    Virusun kendi etkisinden daha fazlasını medya yapıyor,moraller bozuluyor,bazı zamanlarda yaşama isteğim azalıyor.

Petkm ile tire yi karsilastiriyorlar ise bak.

3 4 tavan gidermis.

Ben bu adamlarin yerinde olsam yarin ekside acar yuzde 3 4 duserim. Bak bakalim o tavan tavan diyenler alabiliyor mu ya da tavan gider gibi yapip mali kitlerim.

3 4 tavan gidermis.

Ben bu adamlarin yerinde olsam yarin ekside acar yuzde 3 4 duserim. Bak bakalim o tavan tavan diyenler alabiliyor mu ya da tavan gider gibi yapip mali kitlerim.
    Bilançoların ertelenmesi çok yanlış karar.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Virusun kendi etkisinden daha fazlasını medya yapıyor,moraller bozuluyor,bazı zamanlarda yaşama isteğim azalıyor.
    En iyisi izlememek. Ben oyle yapiyorum. Haberde okumuyorum cok fazla. Bugunde dedigim gibi ne zaman bitecegini bilsek ona gore hazirlariz kendimizi ama hicbir sey bilmiyoruz.

Psikolojik savas veriyoruz resmen ve onumuzde ki bir kac ay daha bu sekilde olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

3 4 tavan gidermis.

PETKM hissesini listeden silecektim bir ara, her daim 1 milyon kademelerde emir oluyordu. Geçmiş dönemde iki kere dışarıdan birileri kaldırmaya kalktı satış baskısı ile aldıklarını geri kusturdular. Sahipli tahta olarak biliniyor.

Şimdi artık zamanı geldi diye mi kaldırdılar yoksa birileri ortada spekule edilecek hisse bulamadı da PETKM e bulaştı bilemiyorum.
    Esas adamlar kaldırdı ise dolar bazındaki zirveleri hedeflemiş olabilirler, yok cebinde az para ile dalga yaratayım diyenler ise yarın akşam belli olur. Yani başkasının nadasa bıraktığı tarlada birilerin ürün kaldırmasına müsade etmezler diye düşünüyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bilançoların ertelenmesi çok yanlış karar.
    Evet oyleymis. Olumsuz haber cok eger kullanmak isterse. Thy de erteledi ucuslari mesela mayisa kadar. Muhtemel 15 gun sonra yine erteleyecek.

Sayfa 637/1003 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •