Sayfa 12/40 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 317 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Teknik görünümler (koronalı günler)

Sn Kızıldağ,

Altını sormuştunuz, bence böyle;

Altında son kısmı zoomladığımızda, günlük, B dalgasında problem var, yapısı ne, bitmemiş gibi, incelemek lazım;

3. Sayın hocam bende iki gündür inceledim, pek bir sonuç bulamadım , gramda tobo var 370 gibi dönebilir ama ons işini çözemedim. Sayımlara Sadık kalmak mantıklı olur, sadece aklımı karıştıran, olaylar ilk çıktığında 1450 dolara kadar sert gerileme tuzak olarak mı kaldı. Şayet bu tuzak ise 1800-1900 rakamlarına gelerek çanak tamamlanır mı, tabiki en büyük soru bu büyük yaşanan yaklaşan ve bitmeyecek kaos içinde Osn altın dolarla birlikte yükselir mi, ülkemiz için.

Aslında verdiğiniz sayım daha doğru görünüyor, şimdi bakınca, ama hala belirsiz bence;

X dalgasının boyu belirsiz, W dalgasının %78.6 lık geri çekilmesi 1733 de, oraya ulaştığı farz ve kabul edilebilir.

Sn Kızıldağ, gönderdiğinizdeki gibi değil de, yuvarlak içini 3 tane 1-2 sayınca denklem çözülüyor gibi...

7. Bir kaç yerde 5 etiketi 2000’e yakın verilmiş, çoğunluk yukarıya oynuyorsa son resim daha mantıklı geliyor. Kaçış yok en iyi adres yine dolar olacak gibi.

8. Sayın achiles aşağıdaki resmî ben yorumlayamadım belki sizde görmüşsünüzdür, açıkçası ne anlama geldiğini çözemedim, sizin yorumunuzu merak ediyorum.

Sayfa 12/40 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •