Sayfa 13/40 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 317 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Teknik görünümler (koronalı günler)

Bundan Sn e507 bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam, biraz daha türetmiş arkadaş tezi. Altın fiyatlarını komple enflasyondan arındırıp tahvil faizleriyle de mukayese edilebilir. Çok hakim değilim tahvil faizlerine. Zorlamış biraz arkadaş, istediği yönde görüntü vermek için bence..

Daha doğrusu hazine bonosuymuş..faiz bono enflasyon bazında mukayeseler mevzusu sizin anlayacağınız..

3. Bizim tahvilde pek iyi durumda değil. TL faizler yakında yükselirse normal görmek gerekecek. Çok yer sıra içi günlük yorumlarda, sıradışı olanları taşıyoruz.

3 aylıkların kodu TMUBMUSD03M galiba, tradingview de verisi yok. Olsaydı dediği gibi faizin enflasyondan arındırılmış haline, tarihi altın fiyatlarıyla mukayeseli bakardık..

Herşeyi bilmek mümkün değil, o yüzden bazı konularda ''bir bilene yaslanmak'' lazım. Ekonomi ve finans konularını yorumlayanlardan takip ediyoruz, her ne kadar, ''tırstıklarından'', kullandıkları aşırı itidalli dil nedeniyle şifreli konuşsalar da

6. Bu hafta az az güvene gelen borsada mini ralli diyenler var, muhtemelen düşmeyen borsa tezi ile. Bence tüm her şeyin kilit yeri dow endeksinde toplanıyor.

Ben uzun süredir laptop/windows kullanmıyordum. Metastocku falan CD lerden buldum ama, Get, EWA, Neuroshell çalışmıyor 16 bit olduklarından. Dynamic Trader programını da bulamadım, hoş bulsak da kaç bitti kimbilir. Nette eskisi gibi crack warez neyim kalmamış, Dynamic Traderi, eski versiyonları da olur nereden bulabiliriz, özelden atabilecek var mı?

Sayfa 13/40 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •