Sayfa 35/40 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
Arama sonucu : 317 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Teknik görünümler (koronalı günler)

5 kısa kaldı, çarpışma kanlı, hadi koçum bi da;

Amma çizdiler ha, bakalım DJI nasıl açılacak,

Yoruldum bırakıyorum, YTD

Altında muamma..5 mi sayacaz 3 mü..

Pembe tablo; (DJI top atsan yıkılmaz, olsa olsa en fazla 3-5 sene yataya girer, dolar bazında çok ucuzladık, pandemi eğrisi de inişe geçti, üç vakte aşı bulunur, genel vaziyeti düzeltelim, reel sektörü boşverin, her koyun kendi bacağından asılır hesabı...)

YTD

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    XU100 Görünümü hala böyle, aslında bütün Asya hariç bütün dünya borsaları hemen hemen aynı formasyonda, herkes DJI' i izliyor;

Rising wedge felan vardı.
    Gömmediler gitti yaw.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Bu şekilde, 'manasız' çıkışlar genelde X dalgası olur, korkarım daha karmaşık bir şeyin içindeyiz, daha yeni başlıyor, misalen;

(Bu arada ben görünüm veriyorum, birçok alternatif var, tradingview üzerinde hepsini göstermek zor oluyor, beklentim farklı..koronalı günlerde evde can sıkıntısına grafik paylaşıyorum, belki başka bir EWA yapan birisiyle etkileşebiliriz, -hatalarımı söyler umuduyla, zannımca olmayacak, dolayısıyla paylaştığım grafiklerin kendisi 'can sıkıntısı' kaynağı oluyorsa paylaşmayız..)

Tekrar misalen, endeksimiz isterse çok karmaşık düzeltebiliyor, ve yine olacaktır..çünkü esasen karmaşık olan biziz, bükülen kaşık değil yani, göreceğiz..

DJI,

B dalgasına karar verme zamanı, ya bitti hem mesafece hem zamanca, ya da zaman ve mesafe kazanmak adına, yıkımdan kurtulma adına daha karmaşık bir dalgaya dönüşecek...çünkü basit ilerlerse aşağıda önce 12.900 tutmazsa ardından 5600 e kadar boş...

Braveheart filminde bir sahne vardı, meydan savaşında İngiliz süvariler dört nala hücuma kalkmış dalga dalga, bizimkiler de 'iki adam boyu' mızrak hazırlamışlar, yerde, gözler Wallace' de işaret bekliyorlar, bekle, bekle, bekle, adrenalin kokusu...

Sayfa 35/40 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •