Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
Arama sonucu : 180 madde; 145 - 152 arası.

Konu: 2018 krizi için YASTIK ALTI ne tutulmalı ?

1. 116 000 için zirve diyelim ancak bu kadar hisse taşımayan yatırımcıya hisse taşıtmak gerekmez mi bunun için?daha çok reklam olursa bu seferde hazır alıcı bulmuş yabancı satmaz mı 110 000 endeksten?

2. bakacaz artık ne olacak ne bitecek.
    ancak en iyi ihtimal ile ekim ayında 96000-95000 bandı çalışır
    kötü ihtimal 89 000 görülür.en kötü ihtimal kasımda 80 000 civarı çalışır
    ancak birileri eğer ki borsayı almak isteseydi bu şekilde yukarı gidecekmiş gibi psikolojik algı yaratmazdı..
    ###########

bedava peynir fare kapanında olur
    ###########

kısacası şuan 116000 olacaksa öncelikle 96 000 civarından destek vuruşu /dokunması alması gerekli

bu şekilde yukarıya yoklama gelene geçene mal çakma isteği sadece bana Şelale düşüşünü gösterir sayfayı Baştan bu zamana okuyun ve grafiklerime bir bakın ne göstermişim?

############

youtube videoları mutlaka izleyin
    ############

doların hareketi belli oldu ben bunu 3 ay önce söylemedim mi yukarıyı okuyun bakın doları için ne demişim?

##########
    kısacası amerika avrupa zirvede ve youtube videoları gibi çöküş mutlaka başlamalı veya zirveler %5-7 daha geçilip sonra çakılmalı
    bu seviyeler çok TEHLİKELİ
    bizim içinde Tehlikeli avrupa abd borsaları içinde tehlikeli

DOLAR düşerse endekste düşer unutmayın!!!

###############

gençlik bizdeki çok akıllı bir gençlik değil maalesef bu yüzden sadece köle bir toplum olmaya ilerliyoruz,çinliler gibi olacaz sanırım .

3. XU100_LİNEER_HAFTALIK_2017_AGUS:

https://i.hizliresim.com/zBPvB4.jpg

yorumdan çok grafiğe bakılmalı

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

bakacaz artık ne olacak ne bitecek.
    ancak en iyi ihtimal ile ekim ayında 96000-95000 bandı çalışır
    kötü ihtimal 89 000 görülür.en kötü ihtimal kasımda 80 000 civarı çalışır
    ancak birileri eğer ki borsayı almak isteseydi bu şekilde yukarı gidecekmiş gibi psikolojik algı yaratmazdı..
    ###########

bedava peynir fare kapanında olur
    ###########

kısacası şuan 116000 olacaksa öncelikle 96 000 civarından destek vuruşu /dokunması alması gerekli

bu şekilde yukarıya yoklama gelene geçene mal çakma isteği sadece bana Şelale düşüşünü gösterir sayfayı Baştan bu zamana okuyun ve grafiklerime bir bakın ne göstermişim?

############

youtube videoları mutlaka izleyin
    ############

doların hareketi belli oldu ben bunu 3 ay önce söylemedim mi yukarıyı okuyun bakın doları için ne demişim?

##########
    kısacası amerika avrupa zirvede ve youtube videoları gibi çöküş mutlaka başlamalı veya zirveler %5-7 daha geçilip sonra çakılmalı
    bu seviyeler çok TEHLİKELİ
    bizim içinde Tehlikeli avrupa abd borsaları içinde tehlikeli

DOLAR düşerse endekste düşer unutmayın!!!

###############

gençlik bizdeki çok akıllı bir gençlik değil maalesef bu yüzden sadece köle bir toplum olmaya ilerliyoruz,çinliler gibi olacaz sanırım .

4.  Alıntı Originally Posted by ersoydelta Yazıyı Oku
    xu100_lıneer_aylık_eylül_2017tahmin:

https://i.hizliresim.com/prnvdo.jpg

##########################

31 temmuz pazartesi temmuz ayının son günü grafiğe etkisi %7 düşşek şekildeki gibi olur.

Benim agustos beklentim grafikteki gibi teknik destek olan 89bin lere kadar inmesek te 94-92 bin yakarız

buralara gelmemiz inanılması güç bir olay,fiyatlar şişkin ,elini süren yanacak
    benim gibi açık taşıyanlar sabır ile durursa pozisyonları 95bin altından kapatabilir.

Daha da çıkmaya gücü yok zaten borsanın teknik kırıldı gibi gösterirler en fazlasıyla böylece vatandaş atlar hemen
    bunun için güçlü bir alımla 112500-115bin bandına çalışması gerekli
    oraya kadar çıkarsa agustos grafiği yine daha sert kırılır.ve açık satışlar tavan yapar profesyoneller elleri parmakları tuşlarda bekliyor satmak için kim alacak bu kadar kuvvetli aldıkları her mal dünya kadar faiz zararı faizler %15 lerde?
    Yüzde 20ler konuşuluyr ekim ayında..

Medya 2019 kriz sinyalini siyasilerilerin konuşmalarını alt yazı geçerek veriyor
    başlıklara diikat ettiniz mi"2019 yılına dikkat çok zor geçecek"
    ##################33
    agam bizimle egleniirrr...agustos ayında neler demiiş agamş neler.

5.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    agam bizimle egleniirrr...agustos ayında neler demiiş agamş neler.
    aylık grafikte yanılma payı mutlaka olur grafikleri ekliyorum genelde ispat için vatandaş görsün.

6.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    aylık grafikte yanılma payı mutlaka olur grafikleri ekliyorum genelde ispat için vatandaş görsün.
    yukarıdaki grafikte mavi yükselen trendler iki band alt tepe oluşumunun dönüşü olur.üstüne iki nokta ile teyit etmiş tepe noktasını.zor bir iş yapıyorsunuz çünkü aylık grafikler bir kaç günlük ters hareket ile yanıltmayı çok sever.agustos ayı daha kapanmadı haftaya borsayı kapatmamışlar.daha 2 gün ve bir yarım günümüz yok mu?büyük olasılıkla sizin dediğiniz sert çöküş için dolar ile birlikte hareket edecektir dolar için dediğiniz 3,35TL dip oluşumu dedikleriniz gibi toplama operasyonuolabilir mi?dediklerinizin hepsi çok doğru ancak zamanlama aylık grafikte 15güne kadar kayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    1 yıl kadar yanılma payı olur, mesela 2018 Eylül'ünde borsa 130-140-150 binden 80-90 bine düşüş hareketine başlarsa tutturdum demezsin umarım.

Tek bir dalga ile geldik, bunun içinde 10 bin puan gibi bir düşüş ve tekrar 40 bin puan yükseliş mümkün.

Topiğine girip kötülediğin her hisse en az %50 arttı, çoğu ikiye katladı, insan biraz utanır.

8.  Alıntı Originally Posted by Econfinplus Yazıyı Oku
    1 yıl kadar yanılma payı olur, mesela 2018 Eylül'ünde borsa 130-140-150 binden 80-90 bine düşüş hareketine başlarsa tutturdum demezsin umarım.

Tek bir dalga ile geldik, bunun içinde 10 bin puan gibi bir düşüş ve tekrar 40 bin puan yükseliş mümkün.

Topiğine girip kötülediğin her hisse en az %50 arttı, çoğu ikiye katladı, insan biraz utanır.
    şimdi burayı hayatında ilk defa okuyan vatandaş bizi hiç hisse söylemiyor zannedecek:
    benim 3 adet başlığım var
    bunlar:
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4804

ve bu başlık mevcut hepsini okursanız hangi hisseleri kaç TL iken söylediğim görülecektir.
    örnek KOMHL söyledim mi 1,75TL idi?
    PRKME söyledim mi 2,5TL idi.
    EDİP söyledim mi?
    teknik olarak burada birileri hisse pazarlaar ve ben buna karşıyım herkesin kazanacağı hisseleri söylerim asla pazarlama yapmam pazarlamaya karşıyım.
    pazarlanan hisselerin sayfalarına vatandaşı uyarıcı yazılar eklerim
    ########

bu anti-pazarlama yazılarımı yazdığım hiç bir hisse %100 artmamıştır varsa örneğiniz eklyin görsün vatandaş

#######

bugün ne oldu ALIN size KUZAY kore gerilimi

avrupa borsaları neredeyse %2 ye varan düşüşler YAPTI mı?

ben ne diyordum ne zamandır:
    vatandaş sattığı için bu seviyelere geldik biraz daha vatandaş satarsa biraz daha yükseltecekler ancak nereye kadar taşıyabilirller endeksi her gün Başlıklarımda anlattığım gibi deli gibi FAİZ zararı Ediyorlar..

#######

altın altın diye bağırdım devamlı ne oldu altın uçtu mu sadece yükseldi ..ancak unutmayın eklediğim videolardaki gibi televizyonlar biraz daha SAVAŞ çığlıkları atsın bakın altın 3 yıl içinde 3000 DOLAR a çıkacak mı?

###########

avrupa zirvede tabii ki düşmesi gerekli

%15 faiz ortamında kimse bizim borsamıza girmez girenler sadece İNTİHAR eder

###########

sizin gibi borsa pazarlayanlar ancak bu borsayı bu kadar kaldıran ve şuan milyonlarca faizzararı eden kişilere çalışıyordur.

##########

130bin endeks diye millet size mi inanacak yoksa 70 bin endeks dediğim için bana mı inanacak ben mantıklı şeyler söylüyorum
    grafikler ekliyorum şuan dolar ucuzluyorsa DOLAR bazlı endeks PAHALILAŞIYOR demektir dolar biraz daha düşerse emin olsunlar endeks çakılır

##########

buyrun kötüleme yazılarınızı grafiklerle destekleyin tartışalım ancak oradan kötüleyici pazarlamacı ve millete elindeki satmaması konusunda psikolojik mesajlar vermeyin

#########

kötülediğim hisseler ne kadar artmış neden artmış neden kötülemişim sordunuz mu hiç? çünkü pazarlanıyor o kadar insana pazarlanırken iyi değil mi o hisseler?

hiç birisi %100 artmadı %50 artanlar dahi sonra çakıldı çok iyi olsalar PRKME gibi hiç durmadan giderlerdi

#########

o kdar başlıklarımda video ekledim dünya 3.dünya savaşına gidiyor dedim altın stoklayın dedim ne olacak şimdi

bugün KUZY kore haberinden sonra artık çökermiyiz? yoksa çakılır mıyız?

kuzey korenin KAÇ tane uyuyan DENİZ altısı var biliyor musunuz?

TAM 70 ADET hepsi nükleer füzeye sahip..

oakdar youtube videosu ekledik izleyin sayfalarımda ....

##############

o kadar grafik koyduk indirin cep ile takip edin bakalım gerçekleşecek mi?

##############

SABIR sadece sabır edin piyasayı kaldıranlar daha fazla taşıyamaz Deli gibi faiz zararları var..
    düşünün 100milyon TL lik mal taşısanız 1 aylık faiz zararı 920 000 TL

bunların hesaplarını başlıklarım altında yaptım artık vatandaş aklını kullanacaktır sizin gibi pazarlamacıların söylediklerini dinlemeyecektir..

SHORT açmaya viop ta açığa satmaya devam mutlaka bassacaklar mutlaka yabancı satacak..en çok 113-116bin gösterirler oraya bile gelmesini beklemiyorum çünkü o civar ve üstünde tüm profesyoneller milyonlarca TL kredi bile alıp açığa satacaktır viop ta short yapacaktır.

############

dolarda dip maksimum 3,35TL aşaığısı çok kötü olur bizim için ve ekonomimiz için.

##########

Sayfa 19/23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •