Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Nisan 2020 Beklentisi olan kağıtlar ve analizleri

1. bu zavallı AKBNK derdi ne yahu ? kırbaç time gelmedi mi sabancı ?

2.  Alıntı Originally Posted by armagedon Yazıyı Oku
    bugun gözüme çarpanlar IPEKE,ISFIN,KFEIN. bakalım haftalık kapanışlar ne olacaklar.
    İsfin haftalık kapanışa göre nasıl yorumlarız hocam

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by adorable35 Yazıyı Oku
    İsfin haftalık kapanışa göre nasıl yorumlarız hocam

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu hafta beklentimi karşılamadı , yıl sonu finansalları geldiğinde de işe yaramazsa popülerliği gözümden düşer. grafik ekleyemedim tool kaldırmışım makinadan. yükleyince onuda eklerim.

4. Selamlar,

bakalım bir öngörüsüzlüğüm daha gerçek olacak mı merak ediyorum.

Bu aralar herkes bir gümüş-altın sevdasında. senaryolar, yıkımlar vesaire. ve bu bana çok büyük emtia tuzağı gibi geliyor. Bu sene mart 15 ten sonrası için BIST rekorlar yılı olmasını beklemeye başladım. Bakalım emtia mı senetler mi kazanacak ?

bugun 3 bankada ortalamalar aşağı kırılmış. İş, Ykb, tskb sanırım bir zelzele geliyor gibi.

mart 15 te güzel bir portföy oluşturmaya odaklanıyorum.

5. Bugun endeks bekleme modda. daha doğrusu 8 Marttan beri bekleme modda. Yön arıyoruz. 15 Mart sabahı yön bulunmuş olacak. o nedenle alım yerine beklemeyi tercih ediyorum.

XAUSD satta söylemeye gerek yok.

6. Coin markette de kızarmalar başladı. Haftasonu satış baskısı oluşabilir.

EOS, XLM, XRP kırmızı sat durumdalar.

7. kötü durum şimdilik geçti. nisan ilk 3 hafta için beklentim iyi yönde.

xu30 sat sinyalini kapattı (en son 17 martta şatış sinyalini vermişti.) garan halen satış durumda (ak,ykb de aynı durumdalar) düzelmesi nisan ilk haftaları bulabilir. diğer bankalar bu 3 lü dışında toparlanma aşamasında işc de sıkıntı yok mesela bu 3 ü gibi.

Vestel, egeen, enkai, sasa,indes de devamı gelecek potansiyeller mevcut gibi.

y.t.d değildir.

8. DOHOL ve VESBE bugun için alım yönünde sinyal verdiler bakalım devamı gelecek mi ?

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •