Special Days Image
Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Bankacinin gözünden BIST100 ve hisseler

1. Bankacinin gözünden BIST100 ve hisseler

Yaklaşık 15 yıldır bu işin içinde olup , bu sayfada bist100 ve hisseler hakkında düşüncelerimi paylaşacağım.Bu sitede eskiden bir çok üstadın düşüncelerinden faydalandım , şimdide umarım benimde başka arkadaşlara faydam dokunur.

Ama sunuda belirmek isterimki , şahsım adına şimdiye kadar hiç bir üstadın dediklerini direk uygulamadim ve kendi analizlerimle birleştirerek orta yol bulmaya çalıştım.

Burada yazdıklarım benim ufak çaplı çalışmalarımın hayal urunleridir, kesinlikle ama kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Hayırlı olsun..Topic açılış hissesi ASELSAN OLSUN MU

3. Öncelikle ülkemizde ve dünyada en kötünün geride kaldığı görüşünün hakim olduğu bu yeşil günlere pek aldanmamak lazım. Bence Nisan ve Mayıs başta olmak üzere Eylül ayina kadar sancılı bir piyasa bizi bekliyor. önümüzdeki günlerde sp500 başta olmak üzere yeni bir aşağı dalganın başlayacağını düşünüyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. Sp500 un önümüzdeki haftalarda (nisan-mayıs ayi) 2000 seviyesine kadar geriliyebilecegini ve bist100 ünde 75.000 seviyelerini görebileceğini düşünmekteyim.

Yıl genelinde ise 70.000-100.000 arası dalgalanip ,yılı ise 90.000 civarı kapatacagini düşünüyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by Butikali70 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun..Topic açılış hissesi ASELSAN OLSUN MU
    Tskler,
    Şuan hisse analizi yapmıyorum ama kisaca endeks hisselerine Eylül ayına kadar yatırım yapmayı düşünmüyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR...

Hayirli olsun, takipteyim

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

7. Dünya borsalarında son haftalarda yaklaşık %25 yükseliş yaşanırken , bizim borsamizin tepkisi biraz kısa kaldı yaklasik %13 yükseldi. Eğer ki önümüzdeki haftalarda yeni bir satış dalgasi ile karşılaşırsak ( ben şahsen bekliyorum ) , bizim borsamiz ve dünya borsaları orta vadeli iyi portföy kurana çok iyi fırsatlar sunacaktır.

YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR

hayırlı olsun.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •