Sayfa 34/165 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1313 madde; 265 - 272 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Gercekten bu nasil borsadir anlamak guc dogru bir yere parmak bastin.
    En iyi ihtimalle 30 nisana kadar tek bir ucusu olmayan butun ucaklari yerde park etmis bir lira dahi geliri olmayacak olan pegasus su anda tavan tavan gidiyor.
    Bana biri anlatsin lutfen pegasus neden ve nasil hangi sebeple yukseliyor?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tabi ki anlatayım memnuniyetle..

Pgsus uçağı düştüğü gün 72 liraydı..Ertesi gün hafif eksi açtı herkes taban beklerken çünkü adamlar boğazına kadar maldaydı..1 ay boyunca haa nasılsa fiyatlandı diye diye verdiler, corona da eklenince 20 oldu..(2 hafta önce)
    Tabi herkesin dilinde batacak artak, uçamaz lafları dolaşınca 70'lerden verilen mallar 20-25 arası tekrar alındı ve şu an 46..Buradan kimse alamaz, alan oldu mu ne olacağını iyi bilir..Alım olmadıkça da sürdükçe sürerler..İlk sağlam mal verildiğinde bugün 46'dan almayan 40'dan almak için sıraya girer..Sonra 40-35-30...devam eder.
    Böyle bir yer borsa..
    Çok fazla yatırımcı kalmadığı için artık mal alındı mı %40-50 arası yükseliş oluyor mal verildi mi de aynı şekilde..Yani aynı gün içi işlemler gibi çok sert ve hızlı..

2.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Borsayı simsarlar bademler gömlekciler sarmış.
    Senin benim gibi ky lere zırnık koklatmazlar burdan.
    Katilmakla beraber sirkete sahip cikan yonetim oyunlari bozar dusuncesindeyim ben.
    Kârini seffaf bir bicimde paylastiktan sonra tahtadakiler amaclarina ulasamazlar.
    Eregli bu yil temettü meselesi ve daralan kuresel piyasalardan dolayi bu fiyatlamayi goruyor bence.Ederi bu degil pek tabi.
    Ancak o simsarlarin ve paradan para kazananlarin tek korkulu rüyasi yabanci yatirimci ne yapip edip yabanci yatirimciyi ulkeye cekmek lazim.

Güven en büyük değerdir.

Dostlar sevgili Romalılar, bankalardaki artış bildiğiniz gibi IMF açıklamasından dolayı oysaki açıklamada hiçbir şey yok. Sadece "yapıcı görüşmelerimiz her ortakla olduğu gibi Türkiye ile de var" deniyor. Eee? Bana bu yükselişler suni geliyor. Piyasa yükselmek daha doğrusu "tepki vermek" için bahane arıyor ama bu sadece bir tepki bence. Boğa piyasasına girdik, uçuyoruz kaçıyoruz hikaye. Bu ortamda EREGL'nin de yükselmesi için ne bahane var? Ona bakmak lazım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    bu grafiği hangi siteden takip ediyorsunuz

Hisse başlığında hisse harici paylasim yapmıyoruz , buna dikkat edelim .. illa hisse dişi paylaşım yapılacaksa bunu kafede yapabilirsiniz ..

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Dostlar sevgili Romalılar, bankalardaki artış bildiğiniz gibi IMF açıklamasından dolayı oysaki açıklamada hiçbir şey yok. Sadece "yapıcı görüşmelerimiz her ortakla olduğu gibi Türkiye ile de var" deniyor. Eee? Bana bu yükselişler suni geliyor. Piyasa yükselmek daha doğrusu "tepki vermek" için bahane arıyor ama bu sadece bir tepki bence. Boğa piyasasına girdik, uçuyoruz kaçıyoruz hikaye. Bu ortamda EREGL'nin de yükselmesi için ne bahane var? Ona bakmak lazım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Gecmis yıllardaki nisan ayi ortalama hareketlerine baktığımız zaman hisse temettu aylarina girdiği için yükseliş trendinde olurdu.

Bu sene hadi virus tantanasina geri kaldi diyelim.

Ama sadece bumu etkilendi virusten.
    Diğer hisseler koşarken buda sadece yürüse yeter.

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku

Eregli'nin yükselmesi için ne bahane var demişsiniz de, hiç bir bahaneye gerek yok aslında. Her yıl minimum %10 enflasyonun olduğu bir ülkede borsamız dile kolay 7 yıl önceki seviyelerinde şuan. Bu bile yeterli neden değil mi? Son iki yıl ki bilançolarını koruyabilsin ve temettü politikasını sürdürsün merak etmeyin hak ettiği fiyatlara kısa sürede gelecektir.

Sayfa 34/165 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •