Sayfa 36/133 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 1063 madde; 281 - 288 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. 1ci ceyrekte cok iyi gelmeyebilir sahsi kanaatim.

y.t.degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    1ci ceyrekte cok iyi gelmeyebilir sahsi kanaatim.

y.t.degildir.
    Su durumda kimse icin kolay kolay bilanco fiyatlanamaz tahminimce zaten ya genel resesyon fiyatlamasi olur ya da genel küllerimizden doğuş senaryosu

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    1ci ceyrekte cok iyi gelmeyebilir sahsi kanaatim.

y.t.degildir.
    Hangi firmanın iyi gelecek ki? Sadece gıda, ilaç iyi gelir onun dışında bilanço hesabı yapacak durumda değil kimse bence. Bilanço fiyatlansa idi havacılık, spor ve otomotiv firmalarının rakamlarının şu anda ciddi düşük olması lazımdı.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. gıda da amma abartıldı abi bütün restoranlar oteller düğünler iptal bu gıda ne gıdası adam evde makarna yiyor zaten herkez rejimde. gıda kötü etkilenecek sektörlerden diye düşünüyorum
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

5. şu an ki görüntü de anlaşılan endeks 85 bin civarına bir düzeltme yaparsa ki büyük ihtimal oralar görülecektir bunun sonu 6 lar...
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. 7.61 kapatti karanlikta yine

7. 7.64 den vedalaştım yine uzun bir süre girmeyi düşünmüyorum artık. Son bir not hsbc 4.gün yine karanlıkta 300.000 küsür bin lot satıp kağıdı 7.61 den kapadı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    7.64 den vedalaştım yine uzun bir süre girmeyi düşünmüyorum artık. Son bir not hsbc 4.gün yine karanlıkta 300.000 küsür bin lot satıp kağıdı 7.61 den kapadı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dogrusunu yapmissin hocam sahsi dusuncem temettu de bi surpriz yapmazsa ki aldigim duyumlara gore ole bi ihtimal pek yokmus sinirlar net teblig edilmis bu konuda salarlar hisseyi asagi dogru girersin altlardan yine , eregli bu sonucta herzaman kiymetli sektorunun 1. Numarasi 7 lerden hatta bi ihtimal 6 kusurlerden maliyetlenmek varken burdan verip beklemek biraz da izlemek mantikli bence de ,bu isler uzarsa zaten bist mist kalmaz hepimizi hoplatirlar herkes iyi senaryoyu satin aliyor ama bi de kotuyu dusunmek lazim galiba

Sayfa 36/133 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •