Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 9 madde; 1 - 8 arası.

Konu: aşırı artış beklenen hisseler, bist100 dışıda olabilir

1. aşırı artış beklenen hisseler, bist100 dışıda olabilir

merhaba arkadaşlar, bence bu konu bu forumda eksik, yıllardır bu formu takip etmeme rağmen, hub, kalkınma, yataş, kront vb. gibi nice hisseler uçup gittiler ama hiç uyaran olmadı. bu tip uçuk kaçık hisseler hakkında sohbet etmek bilgi vermek için bu başlığı açma ihtiyacı hissettim. sizce bir yıl veya bir kaç ay içerisinde 3 e 5 e katlayacak kağıt var mı, hikayesi olan herhangi bir kağıt olursa bilgi alış verişinde bulunalım. büyük paralarla değilde daha çok riske edebileceğimiz rakamlarla alış, satış yapacağımız kağıtlar.

2.  Alıntı Originally Posted by el salvador Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar, bence bu konu bu forumda eksik, yıllardır bu formu takip etmeme rağmen, hub, kalkınma, yataş, kront vb. gibi nice hisseler uçup gittiler ama hiç uyaran olmadı. bu tip uçuk kaçık hisseler hakkında sohbet etmek bilgi vermek için bu başlığı açma ihtiyacı hissettim. sizce bir yıl veya bir kaç ay içerisinde 3 e 5 e katlayacak kağıt var mı, hikayesi olan herhangi bir kağıt olursa bilgi alış verişinde bulunalım. büyük paralarla değilde daha çok riske edebileceğimiz rakamlarla alış, satış yapacağımız kağıtlar.
    Merhaba.
    Rtalb 7-8 günde 2 katına çıktı. Başından beri takip ettim. Cesaret edip giremedim. Bir iki demedim onda da alamadım. Hep tavan.
    Pinsu da 10 günde 2 kata yakın arttı.
    Bunlara güvenip veya bilip girmek zor.

3. hocam bende bundan bahsediyorum, paramıza göre riske atılabilecek miktarlarla, portfoyümüzün riske atılabilecek kısmıyla alım satım yapılacak hisseleri tartışabilmeliyiz burda. ayrıca çok kısa vadede olabildiğince çok al sat yapabilirsek daha iyi olur.

4. risk ise bitcoin

5. iyi olmuş isabetli az para çok kazanç fırsatı olabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,169
     Alıntı Originally Posted by nakitci Yazıyı Oku
    Merhaba.
    Rtalb 7-8 günde 2 katına çıktı. Başından beri takip ettim. Cesaret edip giremedim. Bir iki demedim onda da alamadım. Hep tavan.
    Pinsu da 10 günde 2 kata yakın arttı.
    Bunlara güvenip veya bilip girmek zor.
    bu şirketin gerçekten uçuk fiyatlara geleceğini biliyordum çünkü iyi fiyattan geri alım yapılmıştı. bir şekilde bu fiyatların üzerine çıkacaktı ama şirketin labratuvarı sanorom kapatılmıştı ( ve bu kapatılan laboratuvar adında kaldığı için bu dönemde yükseldi... neden bir miktar almadım... çünkü benim bakışımla ne yaptığını bilmediğim şirketlerden ve spekülatif kazançlardan para kazanmak doğru değil...

7. şirket karlı ise girerim gidipde özsermayesi ekside(-) olan şirkete fiyatı uzaya çıkacak olsa girmem.
    Son düzenleme : novek; 02-04-2020 saat: 12:54.
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

Alıntı Originally Posted by el salvador Yazıyı Oku
    Arkadaş mrb, bu tür kağıtlarda sizi kim uyaracak haber verecek böyle bir beklentiniz varsa borsaya farklı bir yerden bakıyorsunuz demektir. bu forum bir müddet sonra kumarhaneye döner....bakın ben uzun yıllardır bu piyasada olan ve çok büyük paralar kazanan birisi olarak size bir kaç öneri vereyim....

Hemen para kazanma peşinde olan arkadaşların başarılı olanlarını gördüm ama sadece bir iki defalık sonunda hepsi parayı bitirdi ...uçan kaçan, 5/10 katına çıkan bu tür senetleri tesadüfen birileri size söyledi diyelim....bu tür duyumlar genellikle 2. AĞIZ bile değil genelllikle 4.5. el bilgilerdir...her neyse şans yaver gitti hemde dibinden kağıda girdiniz....senet 2 katına çıktı kısa zamanda ...ne olacak vereceksiniz dayanamazsınız sisteminiz olmadığı için zaten bunlarda sistemde işlemez....hadi vermediniz 3 katına çıktı....karın ağrıları başlar kıvranırsınız...tabi bu düz bir çizgi şeklinde olmaz en ufak dökmelerde ne yapacağınızı şaşırırsınız....kağıt yapıcılar sizin psikolojinizi çok iyi bildikleri için nerede döküleceğinizi iyi bilirler ve işlemleri ona göre kurgularlar....işin özete çok dinleneceğini zannetmeme rağmen belki birkaç kişiyi bu işten vazgeçirrim diye yazıyorum....bu işe soyunacaksınız uzun vadeli asla olmaz zaten muhtemelen ilk veya ikinci senette paranız kalmaz çok gördük....sokağa atacak paranız varsa bu dönemde bakın bu fırsatlar 10-15 yılda bir gelir dolar bazında endekse bakın....para ıuzun vadede kazanılır öyle balllı börek değil burası...neyse herkes kendi ipini kendi çeker...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •