Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 10 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Slumps Dumps Jumps (ABD Kelepir Hisse Senetleri)

Slumps Dumps Jumps (ABD Kelepir Hisse Senetleri)

Merhabalar. Bu konuyu acmamın sebebi ABD BORSALARI nda yatırım yapmayı düsünenleri bir araya getirmek. Biste oranla ABD borsalarının uzun vadeli daha iyi bir yatırım alanı oldugunu düsünüyorum ve bu baglamda paylasımlarla yapabiliriz. Aklınıza gelen hisse senetlerini, alma nedenlerinizi, beklentilerinizi paylasabilirsiniz

Böylelikle bir sinerji yaratabilir. Cünkü cogumuz ABD hisse senetlerine yabancıyız.

Öncelikle ben aklıma gelen ilk 25 sirketi yazıyorum.

AMERICAN EXPRESS - AMAZON - APPLE - AMD - BOEING - BANK OF AMERICA - CHEVRON - EXXON MOBILE - DELTA AIRLINES - IBM - INTEL - MCDONALDS - FORD MOTOR - GENERAL ELECTIRICS - FACEBOOK - NETFLIX - TWITTER - TESLA - ALPHABET - MICROSOFT - SALESFORCE - JOHNSON & JOHNSON - VISA - WALT DISNEY - CATERPILLAR

Paylasımlarınızı bekliyorum.

Carnival Corp'u da yaz alenichev. CCL. Bosver bu kalantor sirketleri.

50'den 8'e dustu 1 ayda. 12 milyar dolarlik tahvil ihrac etti %12.5 kuponla. Isin ilginci 2021 bookinglerinde artis var.

Tam batak. Burdaki havacilara bulastik madem, ordaki denizcilere de bulasalim. Bu Cruisecular fantiktir, birakmazlar. Devamli tura cikarlar.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

50'den 8'e dustu 1 ayda. 12 milyar dolarlik tahvil ihrac etti %12.5 kuponla. Isin ilginci 2021 bookinglerinde artis var.

Tam batak. Burdaki havacilara bulastik madem, ordaki denizcilere de bulasalim. Bu Cruisecular fantiktir, birakmazlar. Devamli tura cikarlar.
    Olabilir inceleyeyim. Dax da da guzel firsatlar var aslinda. Ne sirketler var cope donmus resmen

üstad ben de biraz baktım
    facebook, pfizer, intel, alphabet, novo nordisk, berkshire hathaway b, xlk fonu, horizon finance, alliance resources lp, selvaag bolig(norveç), renewables(eng) , Guggenheim Enhanced Equity Income Closed Fund gibi hisseler buldum siz de bir göz atın isterseniz....
    benim fark ettiğim 2019 bilançolarına göre dow30 un çoğu ya fk olarak 25-30 a dayanmış ya da borç içinde yüzüyor ve net kar marjları çok düşük şahsen çok yatırımlık şirket bulamadım ben
    kesinlikle ytd
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

16 oldu. Guzel yakaladim bunu tam dibinden.

Tam istediğim forum ama kimsecikler kalmamış.

Ahmetg Guest
    Amerikada bi suru parasini kaptiran turkle tanismistim. Sirf ucuz diye hisse alip sonra yillardan biriktirdikleri paralari batirmislar.

Sizde ayni yoldasiniz.

Ufak yatirimci icin tek yol fonlardir. Tek tek hisse almak kumar oynamaktir.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Amerikada bi suru parasini kaptiran turkle tanismistim. Sirf ucuz diye hisse alip sonra yillardan biriktirdikleri paralari batirmislar.

Sizde ayni yoldasiniz.

Ufak yatirimci icin tek yol fonlardir. Tek tek hisse almak kumar oynamaktir.

Kagit 8'den 26 oldu 2 ayda. 1/3'unu verdim 24'ten, anaparami cektim yani. Kalan 2/3 sifir maliyet.

Ahmet bir kumar oynadik burda. Hisse fiyatininin o kadar dusmesinin bir sebebi var. O da iflas ihtimali. Iflas etti mi fiyatin onemi yok, sirket kurtulur yeniden yapilaninr ama senin hissenin bir degeri kalmaz. Ne yaptigimizi biliyoruz, riskin farkindayiz. Millete harala gurele dalsin demedik ki.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •