Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 20 madde; 17 - 20 arası.

Konu: Algoritmik trade nasıl öğrenebilirim

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyim bu borsa al unut borsası değil, mesela şu aralar birçok hisse al sat için çok musait portföye kazandıran da bu al satlar bu arada teknik analiz için Ali persembe kitaplarını mi okuyorsunuz...
    Evet ilk kitabı yeni bitirdim. basit bir şekilde temel atmış, stratejiyi sunmuş. 2 ye başlıyorum bugün. Tabii soru işaretlerim yok değil. ilk kitapta strateji uygulama ispatinda hayli yüksek kazanç oranı sağlıyor

Ama 4. Kitabın sonunu okudum da biraz ,Ali Perşembe yılda yüzde 25 kazanmanın çok iyi olduğu yüzde 50 lerin vs zor olduğunu söylüyor. Emin değilim stratejisini uygulamak konusunda. Canlı piyasada uygulayan birine de denk gelmedim internet ortamında ona sorayım.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Jardani Yazıyı Oku
    Evet ilk kitabı yeni bitirdim. basit bir şekilde temel atmış, stratejiyi sunmuş. 2 ye başlıyorum bugün. Tabii soru işaretlerim yok değil. ilk kitapta strateji uygulama ispatinda hayli yüksek kazanç oranı sağlıyor

Ama 4. Kitabın sonunu okudum da biraz ,Ali Perşembe yılda yüzde 25 kazanmanın çok iyi olduğu yüzde 50 lerin vs zor olduğunu söylüyor. Emin değilim stratejisini uygulamak konusunda. Canlı piyasada uygulayan birine de denk gelmedim internet ortamında ona sorayım.

Hocam Ali perşembe bunu yazarken yıllık mevduat faizi yada enflasyon ne kadar ona bakmak lazım.
    Mesela banka mevduat faizini en az 2 ye katlamak uygun bir strateji bencede tabiki her sene olmak şartıyla..

3. Birde stratejisinin uygulamak için illa bilgisayar yadaprogram sartmi, şu aralar dışarıya da cikmiyoruz malum evde kağıt kalem kendim çalışıyorum. basit matematiksel işlemlerle programsız yada bilgisayarsiz anlayabilir miyim?

4.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Hocam Ali perşembe bunu yazarken yıllık mevduat faizi yada enflasyon ne kadar ona bakmak lazım.
    Mesela banka mevduat faizini en az 2 ye katlamak uygun bir strateji bencede tabiki her sene olmak şartıyla..
    Öyle gerçi hocam istikrarlı bir şekilde kazanilirsa tatmin eder.

Grafikten fiyat, yatay destek-direnç, trend ,hacim bakip strateji oluşturmanız gerekiyor.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •