Sayfa 897/902 İlkİlk ... 397797847887895896897898899 ... SonSon
Arama sonucu : 7212 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by kenn Yazıyı Oku
    Cok erken uctun. Tanrinin tokati
    Yazdığımda öyleydim

2.  Alıntı Originally Posted by Trakyalıı.59_22 Yazıyı Oku
    Şu forumda da her şey toz pembeymiş onu anladım.kenn bazı konularda haklı bencede.Emirhan hoca sağolsun cok emek verdi ama bazı tutarsızlıklarını yakaladım.malım kalmadı dedi bugün heyecanla buraya yazdı.sonra al sat yaptım dedi.oysa ki ben temelciyim teknikten anlamam derdi.bize 2023 hedeflerinden bahsederdi daha sonra daha potansiyelli hisseler buldum dedi.böyle bir yatırımcı mantığı olamaz bence.asılsız bir üretim işi haberi çıkardı.açıkçası şirket yönetimini rahatsız eden biriydi belkide tahtacı ile yakın ilişki içindeydi bilemeyiz.bunlar sadece bir öngörü.araştırmaları güzeldi.ama 2023 lerden bahsedip çıkması beni şaşırttı.çünkü çoğu kişi ona bakıp bu hissede kaldı.sopressa ben daha cok buradayım diyordu hani nerde ? Söyleyeyim şuan petun forumunda aynı görevini yapıyor..inşallah güzel günler olur arena için.ama bu şirket yatırımcı düşmanı bunu anladım.yazık diyorum sadece..iyi geceler.ben sadece eleştiri yaptım haksız olabilirim.kimse boş yere kırılmasın

Vay arkadaş ne nankör dünyada yaşıyoruz ya.

Kağıt 3 liradan 2 senede 66 liraya gelmiş , buna en çok emek bharcayan adama suçlama yapılıyor. Hem de hemen hemen hiç kimse zararda bile değilken.

Nesi tutarsızlık , bundan sonra yükselir ama normal tempoda yükselir , isteyen kalabilir ama ben potansiyeli daha fazla olan şirketlere geçiyorum demişim nesi tutarsızlık.

Arena bundan sonra da yükselir dedik yükselmedi mi , 66 liralar görülmedi mi , bundan sonra da yükselir ama normal tempoda dedik.

2-3 kere al-sat yaptım dediğim ufak miktar 2-3 günlüğüne elimde tuttum sonra sattım. Bunun temelci olmakla alaksı nedir anlamadım.

Burası ne kadar yalan bir dünyaolmuş ya. Sabah bile yazdım dikkatli olun İndes bile %300 bedelsize 2 tavan yaptı bu zaten primli belki o kadar bile olmaz demeye getirdim imada bulundum. Ne yapmalıydım açık açık çıkıp satın mı demeliydim.

Hocam para kazanılır kaybedilir ayrı dava ama herkes önce vicdanlı bir insan olsun. Bu kadar dürüst davranıp alınca aldım diyen satınca sattım diyen adamı bile suçluyorsunuz ya , hakikaten üzülüyor insan bu kadar hainlik görünce.

Neymiş üretim işi çıkarmışım asılsız çıkmış , tahtacıyla birlik mişim yazıklar olsun ya. Tahtacı ile birlikteyim de enayimiyim herkese 4 liradan aldırıp 60 liraya kadar bekleteyim. Telefon işi bir dedikodu şeklinde çıktı olur mu acaba dedik. Kaldı ki o haber çıktığında kağıt 35 liraydı şimdi 60 lira , o haberden dolayı bir sürü insan para kazandı kaybeden yok sanki o haber çıktığında hisse 70 liraydı da şimdi 40 liryaa düşmüş gibi konuşmak hangi vicdana sığar.

Buraya heyecanla yazmaya gelmedim bugün emek verdiğim bir hisseye , eski arkadaş ve ortaklara hayırlı olsun demeye geldim. Bu mu suç

Önce insan olun insan para kaybedilir kazanılır sorun değil o önce herkes vicdan sahibi insna olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Vay arkadaş ne nankör dünyada yaşıyoruz ya.

Kağıt 3 liradan 2 senede 66 liraya gelmiş , buna en çok emek bharcayan adama suçlama yapılıyor. Hem de hemen hemen hiç kimse zararda bile değilken.

Nesi tutarsızlık , bundan sonra yükselir ama normal tempoda yükselir , isteyen kalabilir ama ben potansiyeli daha fazla olan şirketlere geçiyorum demişim nesi tutarsızlık.

Arena bundan sonra da yükselir dedik yükselmedi mi , 66 liralar görülmedi mi , bundan sonra da yükselir ama normal tempoda dedik.

2-3 kere al-sat yaptım dediğim ufak miktar 2-3 günlüğüne elimde tuttum sonra sattım. Bunun temelci olmakla alaksı nedir anlamadım.

Burası ne kadar yalan bir dünyaolmuş ya. Sabah bile yazdım dikkatli olun İndes bile %300 bedelsize 2 tavan yaptı bu zaten primli belki o kadar bile olmaz demeye getirdim imada bulundum. Ne yapmalıydım açık açık çıkıp satın mı demeliydim.

Hocam para kazanılır kaybedilir ayrı dava ama herkes önce vicdanlı bir insan olsun. Bu kadar dürüst davranıp alınca aldım diyen satınca sattım diyen adamı bile suçluyorsunuz ya , hakikaten üzülüyor insan bu kadar hainlik görünce.

Neymiş üretim işi çıkarmışım asılsız çıkmış , tahtacıyla birlik mişim yazıklar olsun ya. Tahtacı ile birlikteyim de enayimiyim herkese 4 liradan aldırıp 60 liraya kadar bekleteyim. Telefon işi bir dedikodu şeklinde çıktı olur mu acaba dedik. Kaldı ki o haber çıktığında kağıt 35 liraydı şimdi 60 lira , o haberden dolayı bir sürü insan para kazandı kaybeden yok sanki o haber çıktığında hisse 70 liraydı da şimdi 40 liryaa düşmüş gibi konuşmak hangi vicdana sığar.

Buraya heyecanla yazmaya gelmedim bugün emek verdiğim bir hisseye , eski arkadaş ve ortaklara hayırlı olsun demeye geldim. Bu mu suç

Önce insan olun insan para kaybedilir kazanılır sorun değil o önce herkes vicdan sahibi insna olsun.
    Hocam ben sizi kötülemek için yazmadım.bu kağıtta buralarda insanlar varsa sizin sayenizde.sadece eleştiri yaptım bu sizin kötü bir şey yaptığınız anlamına gelmez.siz çıkmam gibi konuşup çıkınca öyle düşündüm.siz öyle değil diyorsanız Tabikide inanırım dürüstlüğünüz sorgulamak haddime değil.çünkü elinizde büyük mal vardı ve sizi takip edenlerde de aynı şekil.sadece önümüzden şirket yönetimini rahatsız etmiş olabilirsiniz belki.elbette para kazanılır kaybedilir.amacım sizi karalamak değil.bu hisse için yaptıklarınız tartışılmaz.nankörlük ne haddimize.sadece bir kac şüphem oldu yazayım dedim.özür dilerim kırdıysam

4. [QUOTE=Trakyalıı.59_22;5293788]Hocam ben sizi kötülemek için yazmadım.bu kağıtta buralarda insanlar varsa sizin sayenizde.sadece eleştiri yaptım bu sizin kötü bir şey yaptığınız anlamına gelmez.siz çıkmam gibi konuşup çıkınca öyle düşündüm.siz öyle değil diyorsanız Tabikide inanırım dürüstlüğünüz sorgulamak haddime değil.çünkü elinizde büyük mal vardı ve sizi takip edenlerde de aynı şekil.sadece önümüzden şirket yönetimini rahatsız etmiş olabilirsiniz belki.elbette para kazanılır kaybedilir.amacım sizi karalamak değil.bu hisse için yaptıklarınız tartışılmaz.nankörlük ne haddimize.sadece bir kac şüphem oldu yazayım dedim.özür dilerim kırdıysam

Ama yinede al sat yapmanız şaşırttı beni.o yüzden sizi eleştirdim.tabiki özgürsünüz.ama önceki yazılarınız aklıma gelince anlam veremedim

5. Emirhan hocamın emeği çok ayrı, şahsen bana 16 lirada sattırmadı o zaman fikirleriyle. Kimsenin kalbini kırmamak gerek hocamın emeği büyük lütfen...

CPH1893 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arena hissesinin tahtacısı kadar sahtekar bir spek yok, 1 ay bekledim, zararımı çıkartmak için. her maliyet düşürme fiyatı dediğimde daha da altına indirdi, her gün yaptı bunu. çok karaktersiz. [email protected]ımı alıp çıktıktan sonra da almadım. Bugünün örneği ortada.Maliyetlenirken çok dikkatli olun ak bir hisse. Bilmenizdd yarar var, kimse kaptırmasın malını, parasını bu oyunculara.

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yazmak istemezdim bu sayfaya ama Trakyalı Daha dün petun forumuna Emirhan Bey'e övgüler yazıp sildin.Hisse çıkınca iyi,düşünce mi kötü.İlla bir sebep arıyorsan düşüş ile ilgili,bunu güzel insanların kalbini kırarak değil başka yerlerde ara.İnşallah Arena 200 lira olurda sebep falan aramana gerek kalmaz.

8. Trakyalı şimdi farkettim.Benimde ismim geçmiş yazında.Uzun süre burda olma düşüncem vardı evet doğru.İki yıl hissedeydim.iki yıl daha beklerim diyordum.Kendime göre daha uygun fiyatlı cazip bir hisseye önce döviz satarak geçtim,sonra maliyet yukarda kalınca kademeli karda olduğum Arena satarak geçmeye karar verdim.
    Ama sana sadece şunu paylaşacağım belki anlarsın diye.Gece yarısı kapa haber gönderen şirket benim güvenimi sarsmaya başladı.Nitekim sonraki dönemlerde O meşhur Mart ayı beklentileri vs.
    Beklenti ne zaman alınır satılır,bunun kararını çoğunluk belirler ben değil.Bende kendime göre karar aldım.
    Sonraki yönetim kurulunu takip ettim hissem olmamasına rağmen ve sadece bravo dedim.Neye mi?Belkide ben yazman olsaydım diye iç geçirdiğim,eski ortaklara en azından bir yararım olurdu yazman olarak daha detaylı yazabilirdim diye okuduğum o maddeye.Hangi madde mi?
    İşte burdaki.

YORUMSUZ

Tamamı burda

https://www.kap.org.tr/Bildirim/924375

Ben yazımı uzatırsam şuna bak hisseyi kötülüyor dedirtme bana.Sonra biri çıkar derki trakyalı senaryo gereği laf attı bunada cevap hakkı doğdu gibi yapıp hisseyi kötülüyorlar alttan almak için.Memlekette çeşit çeşit her renkten insan var sonuçta.
    Ya Allah aşkına gülüyorum sadece,ben alsam ne olacak satsam ne olacak
    Herkes kendi özgür iradesi ile mal alır ve satar.
    Temel analiz konusunda Emirhan Bey'in görüşleri benim için çok değerli.Sizin için olmayabilir,birşey diyemem.

Sayfa 897/902 İlkİlk ... 397797847887895896897898899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •