Sayfa 902/902 İlkİlk ... 402802852892900901902
Arama sonucu : 7212 madde; 7,209 - 7,212 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Trakyalıı.59_22 Yazıyı Oku
    Bilanço beklentiniz nedir hocam? Ayrıca paynet lansman tanıtacağız demişti Şubat sonunda twettrda yazdım bu konuyu paynet CEO’su Serra hanım elektrikli süpürgeyi(hani şu yuvarlak olanlar ) cevap olarak yazdı bana.yani paynetin çıkaracağız dediği lansman buymuş.bu zaten distribütörlük işi.tek umut açık bankacılık haberi kaldı.o da inşallah yakın zamanda gelir
    Birde bedelsiz onayı gelince hisse niye hareket yapsın hocam.zaten bedelsiz onaylanacağı %100.bu olumlu etki yapar öı yinede

2.  Alıntı Originally Posted by Trakyalıı.59_22 Yazıyı Oku
    Bilanço beklentiniz nedir hocam? Ayrıca paynet lansman tanıtacağız demişti Şubat sonunda twettrda yazdım bu konuyu paynet CEO’su Serra hanım elektrikli süpürgeyi(hani şu yuvarlak olanlar ) cevap olarak yazdı bana.yani paynetin çıkaracağız dediği lansman buymuş.bu zaten distribütörlük işi.tek umut açık bankacılık haberi kaldı.o da inşallah yakın zamanda gelir

Mart sonunda USD kuru bu kadar artmayıp 7,40 civarı kalsaydı ilk çeyrek çok olumlu bir net kar gelebilirdi. Ama USD kuru aşırı artınca dönem sonunu sanırım 8.20 civarı kapadık. Bu durumda yine yüksek vergi çıkacaktır. O da olması gerekenden daha az net kara sebep olur ama ben yine de 15 milyon lira civarında bir net kar bekliyorum. Biraz üstü de olabilir.

Ueni iş birlikleri her zaman olur bu sektörde. Son 1 senede Elephone , Tecno , Schneider , güneç enerjisi vesaire gibi iş birliklerinin bile ciroya toplam katkısı 750 milyon liranın üstündedir yıllık olarak. Hatta Tecno üretime de başlıyor bu katkı daha da fazlalaşacak.

O yüzden her an başka iş birlikleri de olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Trakyalıı.59_22 Yazıyı Oku
    Birde bedelsiz onayı gelince hisse niye hareket yapsın hocam.zaten bedelsiz onaylanacağı %100.bu olumlu etki yapar öı yinede

evet bu bedelsizin onaylanacağı kesin ama şu anda tarih belli değil. Tarih kesinleşince bedelsiz senet almak isteyenler hisseye talebi arttırabilir. Sonuçta senedi 10 sene önce alanda %212 bedelsiz alacak , bölünmeden 1 gün önce alan da %212 bedelsiz alacal. Şu an olacağı kesin ama tarih belli değil. Tarih belli olup bir de yaklaştıkça bedelsize katılmak isteyenler hisseyi yükseltecekler.

4.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    evet bu bedelsizin onaylanacağı kesin ama şu anda tarih belli değil. Tarih kesinleşince bedelsiz senet almak isteyenler hisseye talebi arttırabilir. Sonuçta senedi 10 sene önce alanda %212 bedelsiz alacak , bölünmeden 1 gün önce alan da %212 bedelsiz alacal. Şu an olacağı kesin ama tarih belli değil. Tarih belli olup bir de yaklaştıkça bedelsize katılmak isteyenler hisseyi yükseltecekler.
    Teşekkürler hocam.Bilanço tarihi zamanlarına denk gelir büyük ihtimal.yıl sonu hedefinizde aslında güzel rakam.en azından temeli sağlam hissedeyiz.belki gelecek olan rallide arenada nasibini alır.gecen rallide hiç hareket yapmadı.daha sonra birden uçtu.dolar arttıkça hissemizde bir nevi ucuz kalıyor hocam.dediğiniz gibi bir çok haber olasılığı söz konusu umarım en yakın zamanda gerçekleşir.

Sayfa 902/902 İlkİlk ... 402802852892900901902

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •