Special Days Image
Sayfa 426/1002 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Bir güzel haber de Avrupadan geldi.Ab maliye bakanları (hollanda karşı çıkıyordu) 500 milyar euroluk yardım paketinde sonunda anlaştılar.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Atatürk havalimanın sanırsam hastane insaat ediyorlar

Niye peki

Neden kocaman binayı kullanmıyorlar
    Ana bina üniversite ve fuar alanı olacak denmişti, köşede boş arazi var bugün de çalışma sürmüş. Tek katlı hastahane yapacağız deniyor. Ekonomiyi hareketlendirin diyorlar, mevcut binalar hareket getirmez.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Times square'den 30 dakika uzaklıkta hart adasına coronavirüs hastaları defnediliyor.belediye bazı parkları da geçici mezarlık yapacağını açıklamıştı.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yarın yabancı olmadığı için ilginç bir gün olacak bence.

Senaryo1: Sabahtan düşüp silkeleme yaparlar, millet bu IMF den hayır gelmez diye satar, herif toplar sonra IMF toplantısına hazırız vs açıklama gelir ya da iş adamaları IMF yi öcü gibi tanıtmayalım diye BBHT de açıklama yapar sonra tekrar yükselir.

Senaryo2: Short olanları korkutma hareketi olur, daha fazla shortçu gelir, herif öğleden sonra ana merkezden limit alır tekrar yüklenip akşam tepeye yakın fazla malı millete yıkar, karanlık oda da düşüşler olur.

Senaryo3: Normal normal insanlar alt sat yaparken, inefe minefe geçin bunları diye bir açıklama olur millet satmak için birbirini ezer.

Senaryo 4: ?
    İlk etapta senaryo 1 i düsünüyordum ama bizim millet mala atlamayı seviyor. Gecen PETKM de oldugu gibi. Bu yüzden Senaryo 2 nin gercekleseceğini düsünüyorum. Yabancı yok bugün zaten yükseliriz derler ve yerli de malı kitler.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Corona istatistik durum

İtalya, İspanya, Fransa yeni vaka sayısını Dünya ortalamasını altına çekmiş ama ölü sayıları ortalamarın üstünde. ABD yeni vaka sayısı ile ortalamaları yükseltiyor.

Türkiye şu an ölüm sayısında ortalamaların altında ama yeni vaka sayısı mevcutta vaka sayısı zaten yüksek iken hala yüksek giden ülkelerden.

Bilgileri yeni açıklayan ülkeler ön sıralarda.

Her ülkenin farklı kültürü olması nedeni ile değişik kollardan aşı ilaç geliştirilmesi olumlu. Dünya tek ülke olsa sadece belirli tip yöntemlere izin verilirdi, Madagaskar ilacı bulursa dünya şok olabilir.

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...35374-5735374/

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ana bina üniversite ve fuar alanı olacak denmişti, köşede boş arazi var bugün de çalışma sürmüş. Tek katlı hastahane yapacağız deniyor. Ekonomiyi hareketlendirin diyorlar, mevcut binalar hareket getirmez.
    Acil ihtiyac oldugu icin zaten bu yola basvurulmadı mı.

Bina zaten hazır. Alcıpan ile bölmelere ayır ve malzemeleri koy olsun bitsin

7. yarına kaçlık eksi gap bekliyoruz şimdi ? spot 1000 puan sarkar gibi aşağı.

Alıntı Originally Posted by bayindir36 Yazıyı Oku
    Bir güzel haber de Avrupadan geldi.Ab maliye bakanları (hollanda karşı çıkıyordu) 500 milyar euroluk yardım paketinde sonunda anlaştılar.
    Masallah her gün milyar trilyon dolarlık paketler ortaya cıkıyor.

Bence her vatandasa 10 ar bin dolar da versinler refah görsün millet.

---------------

Sayfa 426/1002 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •