Sayfa 100/1002 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Viop - XVI

1. su bıraz cds neymıs ne işe yararmıs.......nıye yukselırmıs......neyın habercısıymıs.......yukselınce ne oluyormus....okuyun....ılk buyuk ıtfa ne zaman faız ne olacak bu cdsle bı bakalım
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

New York borsası yükselişle kapandı -AA

WASHINGTON (AA) - New York borsası, haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.

Kapanışta, Dow Jones endeksi 1600 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 7,7 artışla 22.679,99 puana yükseldi.

S&P 500 endeksi yüzde 6,7 artarak 2.655,93 puana ve Nasdaq endeksi yüzde 7,3 yükselişle 7.913,24 puana çıktı.

Borsadaki yukarı yönlü seyirde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında zirvenin görülmesinin ardından daha sakin bir sürece girileceğine ilişkin beklentilerle ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde salgın nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısının ivme kaybetmesi belirleyici oldu.

Kaynak : Anadolu Ajansı

3. Beni okuyan yok ama ilk itfa Mayıs ta

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yav simdi benim aklima su takildi. Cumbaba havaalanina 1000 yatakli corona hastanesi yapacagiz dedi. 45 gun icinde bitecek dedi. Yani 20 Mayis yapiyor hastanenin acilisi. Demekki devleti yonetenler o tarihlerde hala virus ile cebellesiyor olacagimizi planliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bundan sonra senin adın

500 TL ateşleyen egemens abey 😊😊

Seni gördükçe 500 TL ni alasım geliyor

İyi geceler abey ( işin espirisi yanlış anlama )
    Yok sıkıntı alıştık artık kardeşim bol şanslar

6. Bizdeki ekonomik kriz iyice derinleşecek artık U tipi toparlanma olur mu derken L Görünüyor şu an
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

7. Şimdi benden 110.850 ye

Alan kişinin kar etmesi için

Bu borsanın yarın en az 93 bin üstü açması lazım ki sattığım yere gelesin

Ondan sonra üstüne koyacak ki kar edesin

Yani bu akşam benden malı alan adam 94 görecek te öyle kar yazacak

Yani şu denemeyi yapmadan geçmek istemedim
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yav simdi benim aklima su takildi. Cumbaba havaalanina 1000 yatakli corona hastanesi yapacagiz dedi. 45 gun icinde bitecek dedi. Yani 20 Mayis yapiyor hastanenin acilisi. Demekki devleti yonetenler o tarihlerde hala virus ile cebellesiyor olacagimizi planliyor.
    aynı seyı ben dusundum.......ne gerek var dımı su ankı durumda......1300 cıvarı entube var yogun bakımı gecmıs...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 100/1002 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •