Sayfa 108/1002 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Kamu personeli haric yasaklasinlar iste. Bizde ulusal muhafiz olalim. Birgun hastaneye, birgun karakola yardima gideriz.
    Adım adım yapacaklar sanırım niye böyle yapıyorlar ki acaba 20 yaş etkisi görüldü ve 45 yaş üstü de vaka çok mu acaba

Kendinizi bizim için feda mı edecek siniz dostum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Adım adım yapacaklar sanırım niye böyle yapıyorlar ki acaba 20 yaş etkisi görüldü ve 45 yaş üstü de vaka çok mu acaba

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dogru istatistikler ilgililerin elinde vardir ancak ama hayat zaten durma noktasina geldi. Eczane, hastane, market harici calisan pek bir yer yok. Birde kamu ve belediye hizmetleri. Zaten tam karantina olsa da bu dediklerim calismaya devam edecek.

Ha unuttum insaatlar. Ne kadar cok calisan oldugu simdu daha iyi anlasiliyor sektorde. Onlardan baska gezen yok.

3. Asıl bugün ki konuşma niye Saat 8 diye açıklandığı halde 7 de oldu hiç düşündünüz mü

Sebebi hakkında benim düşüncem var sizinkini de merak ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Dogru istatistikler ilgililerin elinde vardir ancak ama hayat zaten durma noktasina geldi. Eczane, hastane, market harici calisan pek bir yer yok. Birde kamu ve belediye hizmetleri. Zaten tam karantina olsa da bu dediklerim calismaya devam edecek.

Ha unuttum insaatlar. Ne kadar cok calisan oldugu simdu daha iyi anlasiliyor sektorde. Onlardan baska gezen yok.

İzmir'de hayat devam ediyor.
    İzmir araç trafiği, bu akşam saat 18.30

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Asıl bugün ki konuşma niye Saat 8 diye açıklandığı halde 7 de oldu hiç düşündünüz mü

Sebebi hakkında benim düşüncem var sizinkini de merak ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir yeri ziyaret edecektir ondan olmasın

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku

Sen evden çöp atmaya ya da ekmek almaya bile çıkmıyon galiba... oyuncakçı dükkanı bile açık... dalga geçiyon galiba

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aga sinirlendiriyor. Ben sadece bugun bu yukselise anlam veremedigimi soyluyorum adam 18 bin diyor 5 bin puan diyor.

Dikkat edersen ben hicbir paylasimda soyle yaptim soyle kazandim soyle demistim vs demem. Ne zaman short ne zaman long oldugumu takip etmek bile zor.

Ben bugun 22.5 uzeri beklemiyordum. Bu kadar basit. Bu cikisin saglikli oldugunu da dusunmuyorum.
    Ben de 2. Dalga bekliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    ~2018den beri işlem yapıyorum geçmişi bilmiyorum ama yatırımcının sağlıklı düşünebilmesi için 10endeks kontratı için(1500tl teminat diyelim tanesine)
    Yatırım hesabında 45K TL teminat isterdim.
    (15K sürdürme, + 30K parayı 2kez sıfırlama riskine karşı) 30Kya düşerse teminat tamamla, veya kontrat sat.
    Kredi kartı/gelir oranı gibi mantığı düşünebilirsiniz.

Ama burada 45bini viopa ayıran kişinin ortalama 20-25 kontratla işlem yaptığını düşünüyorum ama ispatlayamam

Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yüksek risk alan adam. Bunu yapar.. ben 5 kontratı geçmem

Sayfa 108/1002 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •