Sayfa 114/1002 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Amin abi naptın hisseleri uzun zamandır flatsın galiba abi
    Paylaşmıyorum artık.

Bence sen çok panik et abey

Seni seviyorum dedikçe ütülüyorsun

Rahmetli ustam nur içinde yatsın

Bir kere ütülürsen hep ütülürsün derdi o yüzden abey ütülmeyeceksin

Kurt gibi olacaksın avın kokusunu 5 km den alacaksın

Zımbacı Big Short geldi hahahajaj
    Ben cok utulmuyorum aslinda. Bendeki olay sizden farkli. Buradakilerin cogu tek yonlu oynuyor ya long ya short. Ben ise eger kazanmissam onun hepsini riske ediyorum.

Mesela benim bugun kaybim yok ama kazancimda yok.

Gecen hafta bir onceki kazandigimin hepsini kaybettim.

Hani sen diyorsun ya full girme diye. Ben kazandikca pozlari da artiriyorum. Kar al yapmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Paylaşmıyorum artık.
    Para büyük olunca bencede paylaşma abey en güzeli
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Bir şekilde insanlar zengin olmak istiyor zaten hayat kısa uzun vade düşününce yaşlanmış oluyor insanlar, akşam haberlerde vardı kumar oynatılan bir kaç kahvehane ve kuaför basılmış, yani insanların bu eğilimi özünden kaynaklanıyor.

Apara'da kredili işlem yapmayın, kayıpları kurtarmak isterken daha agresif olmak gerekiyor hepden kontrolden çıkılıyor dendi.
    Bu tip zamanlar da her zaman gelmiyor.

Cumhurbaşkanı tam da açıklama yapacak zamanı buldu her evden temiz çamaşır istendi zamanında ona göre durumu değerlendirin diye anladım. Teğet geçecek dese daha cesaretli olunurdu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bir ornek vereyim. Sabah 109.450 den short. Garan 7,82 den short. Sasa short Aldik kari. Iste bunu riske ediyoruz.

Pgsus long tuprs short endeks long. Burada tuprs zarar yazdi ama pgsus ile endeks dengelendi. Hala baslangicta ki kar duruyor. Yeni risk alabilirim

Bu kez 109.200 den 500 e kadar shortluyorum. 750 puanda sifirlarim ki oyle de oluyor ve endeks 110 binde kapatiyor. Sifir ya da bir miktar eksi fark etmez. Yani eksiye gectim diye kapatmam

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben cok utulmuyorum aslinda. Bendeki olay sizden farkli. Buradakilerin cogu tek yonlu oynuyor ya long ya short. Ben ise eger kazanmissam onun hepsini riske ediyorum.

Mesela benim bugun kaybim yok ama kazancimda yok.

Gecen hafta bir onceki kazandigimin hepsini kaybettim.

Hani sen diyorsun ya full girme diye. Ben kazandikca pozlari da artiriyorum. Kar al yapmiyorum.
    Abey yanlış anlama ama bu vadeli işini sen tam kavrayamamışsın 😊

İlerde ders çıkara çıkara çok iyi anlarsın

Burada tek yönlü oynayan yok sürekli short long olunmaz sürekli aynı pozda olunmaz her zaman pozda taşınmaz 😊😊

Şimdi sana uzun uzun anlatırdım ama öyle beleşe olmaz bu işler 😊😊 nede olsa deneyim kazandık hahahaha

Ama bazı şeyleri çok basit düşünüyorsun vadelide bunu bil ilerde The big short demişti dersin 😊
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Para büyük olunca bence de paylaşma abey en güzeli
    Çok büyük para ile işlem yapmıyorum,zaman geçiriyorum.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bir şekilde insanlar zengin olmak istiyor zaten hayat kısa uzun vade düşününce yaşlanmış oluyor insanlar, akşam haberlerde vardı kumar oynatılan bir kaç kahvehane ve kuaför basılmış, yani insanların bu eğilimi özünden kaynaklanıyor.

Apara'da kredili işlem yapmayın, kayıpları kurtarmak isterken daha agresif olmak gerekiyor hepden kontrolden çıkılıyor dendi.
    Bu tip zamanlar da her zaman gelmiyor.

Cumhurbaşkanı tam da açıklama yapacak zamanı buldu her evden temiz çamaşır istendi zamanında ona göre değerlendirin diye anladım. Teğet geçecek dese daha cesaretli olunurdu.
    Benim zengin olmak gibi bir derdim yok. Acikcasi ben ne istedigimi de tam olarak bilmiyorum ama zengin olmayi hic arzulamadim. Param olsun iyi arabalara bineyim gezeyjm tozayim vs dusunmedim.

Zaten cok gezdim. Gittigim yerlerde iyi otellerde kaldim iyi yemekler yedim. Cok para kazandim cokta harcadim. Elim cok aciktir benim.

Sayfa 114/1002 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •