Sayfa 128/1002 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Şaşırmış gibi yapalım mı? Annaaaammm nie yukselmiş la bu? Sebep sebep?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş

ben Tuncer ŞENGÖZ'ün yorumlarını beğenmem o hep çöküşçü...DEVİR yukarı hareketleri de yazıyor...mesela bu son dipten çıkışı yazdı...devamını da yazmış hatta bu sene 3. çeyreğe kadar zirveyi geçemeyecek şekilde yükseliş diyor...yani hep çöküş modunda değil...

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Devir 20 yıldır aynı kafada Tuncer hocasıyla beraber, bir batıramadılar gitti şu finansal sistemi...

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    SASA spot 9.82

SASA Vadeli 9.18

Diyecek bir şey yok
    temettü verecek olmasın...???

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    fırsat buldukça bu topicleri okuyun derim...DEVİR ilginç birisi...acaip şeylerden bahsediyor...

buradan başlıyor bu eski forumdaki ARŞİV...

https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=6707

bu da son güncel yazıların olduğu topic...

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=1730

bu yılın son çeyreğinden itibaren bir çatırtı sesi gelecek diyor...bakalım...2-3 yılda bütün iş olup bitecek diyor...yeni bir düzen...bildiğiniz finansal sistem çöp olacak diyor özetle...
    sayın TÜRKOĞLU yeniden yazmaya başladığını hatırlattığınız iyi oldu bakındım şöyle bir. beklentimizdeki tek fark bitiş zamanı ile ilgili sanırım. ben ağustos sonu yeniden başlar çöküş diye beklerken sayın devir 2021 asıl çöküş demiş. dilerim ben haklı çıkarım ben kısa sürmesini 2020 sonunda sonlanmasını(dip) beklemekteyim sosyal arka plandaki etkileri uzun sürebilir ben finansal piyasalardan bahsederken sayın devir kitlelerin ruh halinden söz ediyor olabilir. resim oturdukça bu soruyu sorabilirim sayın devire...
    bir de düzeltmeyi ben üçgen beklerken sanırım sayın devir zirvelere ulaşamayan fakat yaklaşan bir yapıyı işaret ediyor.
    son beklenti çalışmamı tekrar alıntılayım aşağıda.
     Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    ….
    Var olan paramızı koruma çabamıza gelince...beklentim aşağıda daha önce paylaştığım ve sonra vazgeçmeyi daha uygun bulduğum fakat sanırım tekrar o bu grafiği izleyecekmişim gibi durmakta...
    Dow bu grafa göre 19.600 veya maksimum 18.450 lerden tekrar yükselecek...
    Bist100 ise 85.000 veya maksimum 82.000 lerden tekrar yükselerek testere piyasasına devam eder gibi görünmekte...
    En kötü senaryoda dahi 17.500 den döner dow.. 14.000 beklentimden uzaklaşmış bulunmaktayım en azından ağustos sonuna kadar...bist100 de de 72.000 den uzaklaştım ağustos sonuna kadar o da en kötü senaryoda dahi 78.000 den döner gibi görünmekte...tabi palacan bilir en iyisini...iyi tradeler
    ...(dow da 15.000 altı bist100 de 70.000 altı hedeflerim ağustos sonrasında saklı kalmak kaydı ile...)
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

5. sercan,paragöz yüzde kaç maldasınız????????

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

ben Tuncer ŞENGÖZ'ün yorumlarını beğenmem o hep çöküşçü...DEVİR yukarı hareketleri de yazıyor...mesela bu son dipten çıkışı yazdı...devamını da yazmış hatta bu sene 3. çeyreğe kadar zirveyi geçemeyecek şekilde yükseliş diyor...yani hep çöküş modunda değil...
    Ben bakmıyorum 3-5 senedir ne yazıyorlar... işin özü, 20 yıldır cehennemin dibine c bekliyorlar... ömürleri o c'yi beklemekle geçti...
    Uzun vadede herkes ölüyor zaten, kendi c'sine kavuşuyor...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

aynı kanaatteyiz bence fark biri trade ediyor biri teorik takılıyor. biri muhafazakar biri değişken. fakat ikisi de değerli...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8. Aslında Trump İndikatörü 20 saat öncesinde al vermişti dinlemedik.

https://twitter.com/realDonaldTrump/...30744260083712

Sayfa 128/1002 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •