Sayfa 212/1002 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Ariston sigara içme, bakkal olayinida bırak. Hepsiburada migros carrefour gibi yerlerden sipariş ver.

Bim ve A101 (sirkülasyon'un en yoğun olduğu yerler unutma)
    Doğru söylüyorsun, bu iş normale dönene kadar markete vs gitmemek lazım.

Evde ekmek fena değil, tarifi de verilmiş.

Bir de böyle deneyeceğim.

https://www.nefisyemektarifleri.com/...rli-tuzlu-kek/
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Abd son 24 saatte 1821 olum bildirdi.
    Haftasonu nasilda manipulqsyon yapmislar

3. Krizin ekonomik etkisi dalga dalga yayılıyor. Bankadan faiz ile geçinenlere en son gelir, ilk etapta, hisse, tahvil tutanlar etkilendi bu ay kira geliri ile geçinenleri etiklemeye başladı.

>>>>>>>>>>>>>
    Kadraj Magazin
    @kadrajmagazin
    ·
    2s
    Ev kirasını ödemeyi geciktiren Ece Erken, ev sahibinin kirayı hatırlatmasına isyan etti. Ev sahibiyle konuşmasını paylaşan Erken, ‘Aidat 3600 TL artı kira 12.500 TL, bu paraya villada kalırdım. Sonuçta korona var, kimse çalışmıyor.’ dedi.

4. Muhtemelen serbest piyasa ekonomisinin dünyada sonu geldi, teknoloji ilerlediği için adaptif planlı ekonomi diye bir şey gelebilir.

Eski düzen ile bağı koparmak için piyasaların paraya boğulması da geçiş planının parçası olabilir, bir süre sonra herkesin birbirine borcu silinmiştir denirse de şaşırmam.

5. Wuhan da karantina 76 gün sürdü..
    Tam karantina..
    Bizde ise yüzde 80 uygulanıyor.. bu da yaklaşık olarak 4-5 ay yapar...
    Yani 4-5 ay kapalıyız. 1 ayı gitti, 3-4 ayımız kaldı... dayanın..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Ariston sigara içme, bakkal olayinida bırak. Hepsiburada migros carrefour gibi yerlerden sipariş ver.

Bim ve A101 (sirkülasyon'un en yoğun olduğu yerler unutma)
    Ben de birçok kanalı kullanıyorum. Yalnız şunu da belirtmek lazım. Mesela carrefoursa.com dan sipariş verilince öyle 1-2 güne gelmiyor siparişler.. Yoğunluk nedeniyle en erken 4 yada 5 gün sonrasına gelebiliyor. ve de birçok ürün stok yetersizliğinden iptal edilebiliyor. eskiden eksik ürün için ararken şimdi aramaya bile gerek duymuyorlar.. şu ürün yok yerine bunu verelim mi derlerdi. talep o kadar yoğun ki uğraşmıyorlar bile..Kişinin bu tarz durumları göze alması gerekiyor sipariş öncesinde..

7. bireylerinin çoğunluğunu biatçıların oluşturduğu toplumlarda, rica minnet gönüllü karantinanın hayata geçmesi mümkün değildir.
    ''çıkmayacaksın hemşehrim!'' diyeceksin;
    ama bunu derken, o dışarı çıkmayacak kitlenin birtakım ihtiyaçlarını da karşılayacak ya da karşılama garantisini vereceksin.
    aksi takdirde ne olur?
    işte bugün yaşadıklarımız olur: burası merkez, kafasına göre herkes.
    sonumuz hayrolsun.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

8. Abi bir şey soracağım.. bu market olayını bu kadar abartmayın bence. Zaten en fazla belli seviyede aynı kişi içeride oluyor. Maske ve eldiven takıp rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.. maskesiz kimse yok artık..

Sayfa 212/1002 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •