Sayfa 25/1002 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Bence borsanın yükselmesini hazmediğini kabul et konu kapansın...sen bana milleti tek yöne şartlandırıyo dicek son adamsın..
    hazmedilmeyecek bir şey yok.. hayal alemindesin.. tek yöne şartlanmadık biz senin gibi..

bence volatilite olması yeterli.. bunu daha once de defalarca burada belirttim.. her piyasada para kazanmak hedefim var.. bunun için market neutral olmak (mümkün mertebe) gerekiyor.. senin gibi tek yöne şartlananlar benim gibiler için pozdan çıkma (kapatma) ve likit hale gelmenin şartlarını/fırsatlarını sunuyorlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Beni bir sen anladın sende yanlış anladın agam
    Bu oluşum yukarı kırar diyor

Ama genelde bu oluşum tepelerde oluşur en diplerde değil o var ama

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. CdS ve kurdan dolayı yurt dışı gibi tepki veremiyoruz...
    Dolarda grafik uyumsuzluk diyor ama bir türlü çalışmadı...
    Flat beklemek iyi gibi ...
    Uzunları kapattım...

4.  Alıntı Originally Posted by cml Yazıyı Oku
    cds 670
    usd 6.7735
    dxy 100.9

Cds güncel mi?
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu oluşum yukarı kırar diyor

Ama genelde bu oluşum tepelerde oluşur en diplerde değil o var ama

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birçok formasyon hem tepede hem dipte olabilir abi. Çalışır çalışmaz elbet bilemeyiz Ama hareketli ortalamalar yukarı istiyor öyle ya da böyle. 500 üssel gel bana gel bana diye sesleniyor fiyata. Gelmezse tutar çeker elleam. Acımaz.

mesela örnek verelim:
    1 kontrat endeks short.. 13 kontrat garan long..

burada ben "piyasa düşecek", yani, short pozisyon mu almış oluyorum ?? hayır elbette..

aldığım pozisyon: garan endeksten daha az düşecek veya daha çok yukselecek..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    hazmedilmeyecek bir şey yok.. hayal alemindesin.. tek yöne şartlanmadık biz senin gibi..

bence volatilite olması yeterli.. bunu daha once de defalarca burada belirttim.. her piyasada para kazanmak hedefim var.. bunun için market neutral olmak (mümkün mertebe) gerekiyor.. senin gibi tek yöne şartlananlar benim gibiler için pozdan çıkma (kapatma) ve likit hale gelmenin şartlarını/fırsatlarını sunuyorlar..
    Tmm işte 84 binden beri 81900 dip diyorum.. İnşallah ters indikatör olarak görüp beni nakite geçip beş kuruş kazanamamışındır şu rallide ne diyeyim

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    CdS ve kurdan dolayı yurt dışı gibi tepki veremiyoruz...
    Dolarda grafik uyumsuzluk diyor ama bir türlü çalışmadı...
    Flat beklemek iyi gibi ...
    Uzunları kapattım...
    6.25-35 arasına bir geri çekilme dolarda çok sağlıklı olabilir abi. Bir yükseleni var saatlikte daha önce tabi ona da bakmak lazım. YTD.

Sayfa 25/1002 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •