Sayfa 314/1002 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Yalan 1

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boşuna yoruyorsun kendini birde zaman harcayip adamın yazdıklarını arastirmissin. Volna nin kolpaci olduğunu daha önce yazmıştım. Geçende extre koy görelim dedik tirlarla aldığın mali sattım dediğinde. Yemedi koyamadı. Tweeterdada Boyle tipler var hepsi terste kaldı dünya zarar etti en siplerde ortaya çıkıp su hisse su fiyattan takibe girdi hesabı yapıp piyasa 10 bin ziplayinca oley oley çekmeye başladılar. Oysaki volba 148 binde aşağı doğru her düşüşte sinir stres yapıp dusus sürdükçe uyuz oluyordu. Ona vadeli 120 binde hayırdır boy streslisin terstemi kaldın gibilerinden yazıda yazmıştım. Gerçi siyasi yazıp insanlata hakeret etmedigi sürece sorun yok. Biz yıllardır burda çok kolpaci gördük.

2. Eğer bankalarda düşüşün %50 sini geri alabilselerdi bugün bist100 100 binlerdeydi.

5 Mart'ı referans.

3.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Bist zorunluluğu diye birşey yok, devlet katkısının %10 u biste zorunlu yatırılıyor. Bu da sakıncalı birşey değil bence. 5-10 yıl sonra bist %50 si bes fonlarının olur belki
    Devlet katkısı kısmını kişi yonetemiyor, asıl sorun orada. En azından benim dahil oldugum Anadolu hayatta orada fon değişikliği yapamıyorsunuz cevabını almıştım. Zaten 10 senenin dolmasını bekliyordum, bu zorunluluk hikayesi kararı hızlandırdı.
    bang bang you shot me down..

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    F tipi olduğunu düşünüyorum, borsada ne dolaplar döndü onun zamanında. Keşke fethullahçıların borsa işlemlerini araştırsalarda terörün finansmanı nasıl yapılmış kimler ne paralar kaldırmış görseler
    Ben de isterim bunu. Her yere örümcek gibi yayılmış bir örgüt paranın döndüğü yere kayıtsız kalmaz.
    bang bang you shot me down..

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    @derinhisse çoban arayana çobanlık yapıyor, sürüsü de mevcut isteyen gider onu takip eder.
    ARDYZ'yi nihayet konu etmiş. lütfetmiş )
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

6. ABD rakamları düşürüldü.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Maç oynamayan spor klüpleri Tavan Tavan

Ne zaman baksam artı görüyorum

Uçmayan Pegasus’u ne zaman görsem yükseliyor

Sasa gibi haber gelen kağıt yüzde yüz

Bedelli açıklayan Afyon tavan

Ralli böyle oluyor şuan
    Pgsus uçağı düştüğü gün 72 liraydı..Ertesi gün hafif eksi açtı herkes taban beklerken çünkü adamlar boğazına kadar maldaydı..1 ay boyunca haa nasılsa fiyatlandı diye diye verdiler, corona da eklenince 20 oldu..(2 hafta önce)
    Tabi herkesin dilinde batacak artak, uçamaz lafları dolaşınca 70'lerden verilen mallar 20-25 arası tekrar alındı ve şu an 43..
    Böyle bir yer borsa..Çok fazla yatırımcı kalmadığı için artık mal verildi mi %40-50 arası düşüş oluyor mal alındı mı da aynı şekilde..Yani aynı gün içi işlemler gibi çok sert ve hızlı..
    2008 krizi borsa toparlanmaya başladığı zamanlar yabancı yatırımcı doluydu ülke..Çoğu çıktı ülkeden malum siyasi olaylardan ötürü..
    Eskiden mal alına alına giderdi kağıtlar ve nereden alsan kazanırdın. Şimdi herkes vur kaç peşinde..Çünkü sayı çok az. İşlemler kalıcı değil. Ver hızlıca düşür, al hızlıca yükselt. Garan'ın kademelerinde milyon lotlar vardı 2014'de..Şimdi 50-100 bin civarı..Alıcı yok çünkü.
    Kağıtların gün içi hareketlerini yazsam sadece bugün, inan bana 3 sayfa yazı yazarım...Türkiye'de borsa devri bitti yabancılar tekrar gelene kadar ki mevcut durumda hayatta gelmezler..

8. Virüs takip programını isteyen herkes kullanabilecekmiş.
    Apartmanda, sitede vs virüslü kişiler oradan görülebilecekmiş.

Veriler daha sonra silinecek deniyor, ama bir sonraki salgın için zorunlu programlar listesine konulur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 314/1002 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •