Sayfa 415/1002 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    2008-2009 yaklasik 1 yil boyunca imf imf imf diye diye anlaştık anlaşıyoruz az sonra, bikaç pürüz var derken yabancı sermaye ve dış borçlanma ile kriz atlatıldı. Yine ayni taktik. Yer mi yemez mi bakalım
    O günkü Türkiye ile bugünkü Türkiye ardında dağlar kadar fark var abi. Siyasi görüşü benimle zıt Kavala içerde kuzu gibi yatıyor ABD nin adamları yatıyor. S400 aldın İran konusunda dinlemedin adamları eyy eyy dedin durdun şimdi sana al kuzum ye diyecek kicindan kan almadan vermez. 200 vermesi için anahtarı ister.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Agalar petrol zaten bu beklenti ile yukselmisyi ve dusmesi normal. Is bitti yani. Bir de kesinti 10 milyon varil ama piyasa 20 istiyordu.
    Yahu petrolde kesinti yapsan ne yapmasan ne. Bu meret yeni kuyu bulundu diye düşmüyor ki. Talep yok diye düşüyor. Bizin burda bi laf var alan yok satanı seviim diye.

3. sayfa gıttı takıldı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu ralli Pegasus ile basladı Pegasus la bitecek heralde ariston abi,
    Pega kafayı büktüğü an atlıyalım kamyondan, şöför vites kolunu naparsa napsın
    Bugün bakan Albayrak, havayollarına yardım işi sonraki mesele demiş muhtemelen piyasaya yarar bir haber olmayınca tekrar vermediler küçük gördüler haberi.

Bilemiyorum, "Sıkıysa Yakala" diye bir film vardı, herifin biri orada oynuyor.

Paralı adamların önemli bir özelliği birbirlerine çok saygılıdır, başkasının tavuğuna kış demiyorlar, ancak çok büyük yanlış yapar ise konsey onu buharlaştırıyor.

Sen biraz geri çekil dükkanın önünü kapatıyorsun derler ise o hisse sakinleşir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Her kimse e.......? ABKA tarzında yazana rastlamıyorum, o kadar tarzını değiştiremez ki bi insan.
    Pozisyon yazmayacağını soylemisti zaten, ekinoks abka bence
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    sayfa gıttı takıldı
    Modlar temizlik yapıyordur.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Onur köyde yaziyor ağabey. Amerikadaymis. Corona testi pozitif çıkmış.
    Biliyorum Abdde yaşadığını ve öbür köyde yazdığını, oradan bize saydırıyordu.

Yalnız pozitif çıktığını duymamıştım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Diyelim ki bu hastalık kontrol altına alındı dünya yatarken çin çalışmaya başladı stokladi ve çatır çatır satıp dünyanın bir numarası oldu sizce buna ABD yada Trump izin verir mi.

Sayfa 415/1002 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •