Sayfa 417/1002 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Yahu petrolde kesinti yapsan ne yapmasan ne. Bu meret yeni kuyu bulundu diye düşmüyor ki. Talep yok diye düşüyor. Bizin burda bi laf var alan yok satanı seviim diye.
    Kesinlikle oyle

2. Bu hastalığı yaşadığımız sürece ister sokağa çıkma yasağı olsun ister olmasin insanlar olabildiğince kendini korumaya alacak bu yıl böyle geçecek. Verdiği hasar ABD AB ve bizim için farklı olacak. Bizde cari açık ve resesyon var buradan çıkmanın tek yolu basacaksin parayı çalışmayan herkese vereceksin parayı çark dönecek vergi alacaksin. Yoksa borç erteleme, dönüşte adam yada şirket double double maaş yada gelir mi sağlayacak. Bir kere salgın daha bitmedi nasıl biteceği de belli değil çekik gözlülere inanıp ortalıkta gezilmez onlarda 1,5 milyar nüfus var 150 milyon ölse bayram eder Şİ.

3.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Bugün hic bakamadim, forumuda şimdi gördüm. Bugün bankaları IMF söylentisi yuzundenmi aldılar?
    Alan satani gitmedim ikinci faz olabilir. Bu dolaraizeyi bir şekilde kırmak gerekir diye joleli MB nin kağıdıyla alıyor da olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

bearbull örnek 10 dk da 60 tane işlem açıyor. hepsini yazmaya kalksa yetişemez bot yazması lazım

hadi onu da yaptı. vbulletin foruma özel. her pozda topice otomatik yazı yazdı bot.

sen okumaya yetişebilcen mi ?

kaldıki o pozlar bizi ne derece ilgilendiriyor ? yani biri illa poz mu yazması gerekli.
    bu gece işler kesat 38 işlem oldu
    19 al 19 sat.
    tek tek yollıyayım mı ?

Bear_Bull
    @BearBull26

Dow manyak etti iyice. Asansor oldu mubarek. Kapattim pozlari. 500 puana kapatmiyoruz boyle oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Bugün hic bakamadim, forumuda şimdi gördüm. Bugün bankaları IMF söylentisi yuzundenmi aldılar?
    Haftaya virtual IMF bahar toplantısı varmış. Değişik ülkeler ile ve Türkiye ile yapıcı temaslarımız var deyince piyasa beklentiye girdi.

IMF toplantı programı yayınlamış.
    https://www.imfconnect.org/content/i.../calendar.html

https://www.imf.org/en/About/FAQ/202...ng-meetings#Q1
    What will be the format for the 2020 Spring Meetings?
    Given the evolving nature of the health crisis and restrictions to travel and mobility, the 2020 IMF-World Bank Spring Meetings will be held virtually, leveraging IT and web conferencing capabilities to the fullest. Our overriding priority is to facilitate global cooperation to save lives and jobs and help our members with every available tool to address the effects of the global pandemic health and economic crisis. All of this while ensuring the health and safety of Spring Meetings participants and staff.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    bu gece işler kesat 38 işlem oldu
    19 al 19 sat.
    tek tek yollıyayım mı ?

) yorma kendini üstad.

umarım her işin bereketli olsun. şu forumda gözü kapalı inanacağım nadir insanlardan birisin.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dow manyak etti iyice. Asansor oldu mubarek. Kapattim pozlari. 500 puana kapatmiyoruz boyle oluyor.
    Al benden de o kadar maliyette kapattım çok az bir şey long açtım onu da birazdan kapatacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 417/1002 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •