Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: Viop - XVI

Madagaskar Devlet Başkanı: Koronavirüsü tedavi eden bitkisel ilaçla tüm dünyanın tarihini değiştireceğiz
    https://sptnkne.ws/BYQn

2. Bear abi sonu derken senin attığın resmin sonu veya şuan daki durum

Su sekilde bir risk dagıtımı nasıl olur. Bu piyasadan emin olmadıgın kosullarda uygulanacak bir politika

Bir referans noktası belirleyeceksin

Örneğin bu bugün icin 113k olsun. Senin elinde 114.000k maliyetli short var.

113k ya gelirse 1000 puan alacaksın ama bu noktadan reverse olacaksın.

1000 puan cebinde ve 112k senin stop noktan olacak.

Kazandıgını masaya koyacaksın.

----------------

Ben aslında buna benzer oynuyorum ama sistemim yok. Cogunlukla reverse oluyorum zaten

Örneğin bugün 112 den shortlayan birisi neden 111 den flat olacagına reverse long olmadı onu anlamıyorum.

Yani piyasanın doneceğini düsündüğün icin o pozu kapatıyorsun o halde neden risk almıyorsun.

En fazla aldıgın puanın yarısını verirsin.

Bu işe duygularımızı katmasak ve gerekli yerlerde az öz pozisyon alsak para kazanılır aslında..pala nakış gibi işliyor..hiç indikatöre bile gerek yok..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,630

Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Bear abi sonu derken senin attığın resmin sonu veya şuan daki durum
    resmin en altına koydum -108 lotla kapadı.
    Bear_Bull
    @BearBull26

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    BBHT de 3 trilyon dolardan söz ediyorlar şimdi.

Bence hikayeyi kullanırlar ama dalgalı olacak piyasa, ister istemez yüksek kaldıraç ile şansını denemek ister insanlar.
    Abi diyor ki temerrüte düşmeden acele etmek gerekir. Yani TL ve Yabanci para ile ilgili kararlar konusunda acele etmek gerek. IMF yada dünya bankasına SS gideceksin diyor. Biz gideceğiz IMF ye yada dünya bankasına Fed de tahvilimiz çok az olduğu için o şekil finansman yok. Birde bunun zararı vs şuanin konusu değil diyor. Şuan önce bir tötü kurtaralim sonra ki aşmamalar daha belirli değil. 2021 sonuna kadar enflasyon ve faiz konusunda sorun beklemiyorum dedi. Döviz bulan ülkeler de ralli olur diyor bir miktar rahatlama olur diyor.

7. Fed 20 den aşağı destek yeterli olmaz diyor. Daha Fed den daha çok mavi boncuk gelecek o zaman.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Buyur burdan yak...sistem saati geri kalmış geceye long girdik...vardır bunda da bir hayır inşallah...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •