Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Tüpraşın tahtası hep öyle ki...

Adamlar Tüpraş, Tcell ile neden/nasıl endeks yapıyor zannediyorsun...
    Yok biliyorum da daha sığlaşmış gibi geldiler sanki

Gemde özgül ağırlıkları yüksek birde bim var o kategoride

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2. Adam 26 liradan beri pegasus şortluyor...

Kimse de demiyor ki; mübarek nasıl oluyor da batmıyorsun...

Ya da bizi mi yiyiyorsun, biraz ufak at da civcivler yesin...

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Malesef hiç alakası yok dostum, hepsi kafasına göre takılıyor, her yerin palası ayrı...

Örnek salı günü ereğli' de 40 kademe eksi makas varken endeksi artı makasla götürüyordu...

Eksi makas olan tahtalarda şort açmak giyotinin altına yatıp inşallah düşmez demekten farksız bence...

Sasa şort yapıyordum ben, sırf bu yüzden kapattım pozisyonları...
    ... geçen gün nuri sevgen hocada açığa satış yasak olduğu için vadelide satış yapıiıyor... o nedenle vadeli spotan aşağı oluyor. yazmıştı...

dedim acaba vadeliler spottan aşağı olduğu için mi endekste fark oluyor diye aklıma takıldı... cevap için tşkkrlr..

4. Başlık Pegasus niye düşmüyor diye ağlama duvarına dönmüş...hisse short larken iki kere düşünün diye boşa demedik..endeksi short lamanın riski çok daha az...buradan alıp Pegasus u 60 a götürse kim ne diyebilir.

Bu arada, belki merak edenler vardır...son virüs yayılımı ilk başlara göre beklediğimden daha kötü oldu ( konsensus beklentiye göre hala iyimser taraftayım salgın konusunda)..bu nedenle 2020 için Pegasus hedef fiyatım 50-60 arası...2021 için 100 tl üstü ( bunu hisse 30 tl altındayken, batacak spekülasyonu yapılırken yazdım...hatta hisse başlığında acm ile konuşmuştuk)..yani benim açımdan Pegasus un bu yıl İçin gelebileceği max seviyeler buralar.

Bunu diyorum diye, Pegasus short lar mıyım, belki çerezlik...ama kesinlikle hiç bir hissede yüklü short önermem.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. imf'ye 90 ülke başvurmuş 10 tane de başvurmayı düşünen var desek 100.
    ülke başına ort. 30 milyar verse 3 trl dolar ediyor. ?

6. dün, sıkıysa yakala diye bir filmden bahsetti ariston abey ama ben seyretmedim
    Pega da herifin biri oynuyor dedi. paralı adamlar birbirine saygılıdır, başkasının tavuğuna kış demezler ancak cok büyük yanlış yaparsa konsey buharlaştırdı demişti.
    bana mantıklı geldi.
    konu acılmış ken yazayım dedim

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    ... geçen gün nuri sevgen hocada açığa satış yasak olduğu için vadelide satış yapıiıyor... o nedenle vadeli spotan aşağı oluyor. yazmıştı...

dedim acaba vadeliler spottan aşağı olduğu için mi endekste fark oluyor diye aklıma takıldı... cevap için tşkkrlr..

Nuri sevgen iyidir, hoştur, bilgilidir, ama sonuçta bir aracı kurum çalışanı...

Hal böyle iken sana bütün gerçekleri açık bir şekilde twitterda söylemesini bekliyorsan, bilemiyorum...

Eminim gerçeğin ne olduğunu kendisi de çok iyi biliyordur ama...

Bunları kendi adıyla özgür bir şekilde dile getirmesi imkansız...

Kim bilir belki burda bilmediğimiz bir isimle yazıyordur bile...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Başlık Pegasus niye düşmüyor diye ağlama duvarına dönmüş...hisse short larken iki kere düşünün diye boşa demedik..endeksi short lamanın riski çok daha az...buradan alıp Pegasus u 60 a götürse kim ne diyebilir.

Bu arada, belki merak edenler vardır...son virüs yayılımı ilk başlara göre beklediğimden daha kötü oldu ( konsensus beklentiye göre hala iyimser taraftayım salgın konusunda)..bu nedenle 2020 için Pegasus hedef fiyatım 50-60 arası...2021 için 100 tl üstü ( bunu hisse 30 tl altındayken, batacak spekülasyonu yapılırken yazdım...hatta hisse başlığında acm ile konuşmuştuk)..yani benim açımdan Pegasus un bu yıl İçin gelebileceği max seviyeler buralar.

Bunu diyorum diye, Pegasus short lar mıyım, belki çerezlik...ama kesinlikle hiç bir hissede yüklü short önermem.
    Pegasus hakkinda konusma daha istersen. Hala shortlayan iki kez dusunsun diyorsun ayip. Insan bu lafi derken iki kez dusunur.

85 den 23 e dustu bu hisse. Burada oyle cok propaganda yaptin ki bu kagittan sirf senin yuzune nefret eden insanlar az degil. Bu kadar populer olmasinin sebebi de sensin.

Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •