Sayfa 462/1002 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Vadelide alım dalgası oluyor ama spota yansımıyor ya da çok geç yansıyor. Robotlar muhtemeln rölanti modda çalışıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Borsa gündem boğa piyasası dediyse düşüş kaçınılmazdır..buraya bakarsınız sonra..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Dow,dax,BIST...hatta Pegasus.

Böyle beklenmeyen ters hareketlerden sonra herkes hemen satış bekler.oysa bunu yapan el satıcı değil alıcı ister.bu alıcı gelene kadar güven verme hareketlerine başlar.oyle ki en sert shortcu bile acaba demeye başlar.

Demem o ki bu tip hareketlerde terste kalıp onu korumaya çalışmak maalesef büyük kayıplara neden olur...

Ters dönüp alım yapamazsaniz bile en azından bunlara meze olmayın...iyi tradeler...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4. şubat vadede palayı tokatladıktan sonra nisan vadede beni öper diyordum intikamını alır diyordum ama yine pala öpülüyor...

5. Paralı adamlar krizleri en son hissediyor, birden her şey ucuzlamış gibi oluyor.
    İlk etapta ters hareketlerin olması normal.

Kriz derinleşince hisseler komik fiyatlara geliyor, şu an borsa ucuz ve inşaallah buralardan yukarı gider, öte yandan ev fiyatlarında dolar bazında resmen çöküş var. Borçluyu alacaklı yaşatır diye bir söz var, ancak işler kötüleşir ise borçluya haddini bildirme dönemine girilebilir.

6. VAKBN de dün Vakıf aldı bugün satıyor.

Kurumların karlı işleri kendine zarardaki işleri fonlara yapmadığı ne malum.

Gun sonunda o PGSUS u SISE nin icine sokacam insallah.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Gun sonunda o PGSUS u SISE nin icine sokacam insallah.
    Pgsusdan her 2 yönede uzak durmalısın alen..

Sayfa 462/1002 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •