Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Valla ben shortum ve bunlari da tutarim.

Dun zorlama bir soru ile agzindan laf al. Imf diye endeksi yukselt

Bugun imf olmaz Fed ile yukselt

Ne sacma is ya.

Ortalama maliyet 116.300 kalsin oylece

Bist 100 97.5k hedefime de geldi.

Paskalya da bitti artik.
    Borsada böyle inatlaşma olmaz.. 2009 da nisanda 25 bin olan endeks ekim ayında 50 bin oldu.. Bankalar 3 kat arttı.. Imf den para gelecek beklentisi ile... Belli ki o zamanlar piyasa değildin.. Aynı durum 2000 de oldu endeks 8 kat arttı... Imf antlaşma beklentisi bu borsanın en büyük beklentisidir 1 2 seans yada bir iki günde bitmez

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Borsada böyle inatlaşma olmaz.. 2009 da nisanda 25 bin olan endeks ekim ayında 50 bin oldu.. Bankalar 3 kat arttı.. Imf den para gelecek beklentisi ile... Belli ki o zamanlar piyasa değildin.. Aynı durum 2000 de oldu endeks 8 kat arttı... Imf antlaşma beklentisi bu borsanın en büyük beklentisidir 1 2 seans yada bir iki günde bitmez
    Ben Fed e ve Imf ye karsi poz aciyorum.

3. şu grafklten dolayı hafifledim...

4. Cokusculer oldukça bu borsa 100 bini devirir

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    şu grafklten dolayı hafifledim...

Muthis....

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    siz siz olun hafta sonuna long-short kalırken 2 kere değil 4 kere düşünün...piyasanın sinir uçları aşırı hassas bu ara...ve 2 gün bizim gibi bir piyasa için çok uzun zaman...olumlu-olumsuz bir haberde can yakar bunlar...

elbette parada sizin keyifte...
    Bu arada size de çok tşk ederim. Cezalı olduğum süreçte devir geri döndü dediniz.. Hissedeki pozisyonumu 2 kat arttırdım.. Devir çöküş için geri döndüyse dibin dibi görüleli çok olmuştur.. Allah sizden razı olsun.. Yazılarını da okudum.. Büyük bir bolluk bereket dönemi öncesinde dünya devirden anladığım kadarıyla sağolun varolun

7. Sercan bey, uzun vade sepet yapmak isteseniz hangi 4-5 hisseyi alırdınız?
     Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Bu arada size de çok tşk ederim. Cezalı olduğum süreçte devir geri döndü dediniz.. Hissedeki pozisyonumu 2 kat arttırdım.. Devir çöküş için geri döndüyse dibin dibi görüleli çok olmuştur.. Allah sizden razı olsun.. Yazılarını da okudum.. Büyük bir bolluk bereket dönemi öncesinde dünya devirden anladığım kadarıyla sağolun varolun

8. X30 spot
    YF CS detekliyor
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •