Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    pgs 46,5 altına düşmediği sürece shortlamamak lazım.
    Kritik soru

Hangi PGSUS.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bunun alti dolar. Oyle yasak olmaz. Adamin bebesi var sutu bitti, bezi bitti, hastasi var ilaci bitti, ekmegi bitti. Zaten marketler kapali su an.
    altı dolar derken ?

hafta sonu diyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bence forum olarak helalleşme zamanı.
    Yalnız yaşayanlar güvendiği biri ile telefon numarasını paylaşsın her gün bir birini arayıp kontrol etsin.!!
    Hakkınızı helal ediniz..!!!

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Kritik soru

Hangi PGSUS.

spot fiyatı bendeki rakam bu dostum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    2008'de de aynı yorumlar yapılıyordu sn ariston.Bu krizdeki fark iflâslarla işsizliğin biraz daha uzun sürmesi olabilir.
    2 ay daha böyle sürsün ondan sonra issizlik isyanları ve iflas haberleri gündeme oturacak kaçarı yok.

6. ilçeler dahil diğil galiba ..evde bişey yok yarın alışverişe gidecektim aç kaldık galiba ..bide ceza yazarlar millete yarın bol bol..

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    altı dolar derken ?

hafta sonu diyor.
    Ek aciklama gelir anlaminda. Cok kaduk kalmis, yavan kalmis.

8. 82 dip demiştim... 92 leri görünce düşüşün bittiğini ve V çıkışı yapacağımızı söyledim. Ve bugün 96.500 deyiz...
    Forumdakilerin çoğu kısa tarafında galiba. Endeks nereden nereye geldi, ama hala çıkışa inanmıyorlar.
    Endeksin çıkışı tepki olmaktan çıktı.
    4 saatlik macd sıfırın üstüne attı. Düşüş devam edecekse macd ı sıfırın üstüne atmazlar. Asıl sert çıkışlar bundan sonra olacaktır.
    İlk hedef 125.000, orada 2-3 ay bekledikten sonra yeni zirvelere gider.
    Böyle krizler mal toplamak için en hızlı zamanlar. Vatandaş nasılki zirvelerden dönerken düşüşe inanmıyorsa, çıkarkende çıkacağına inanmıyor.
    Sercan arkadaşımız fazla kontrat ile pozisyon almadığı için rahat rahat bekleyebilir. En doğrusunu yapıyor.
    Her halükarda borsa çıkışa devam ediyor. Ben zaten uzun tarafındayım. Kısadaki arkadaşların kısa yapmasının benim için mahsuru yok. Ne kadar kısa, o kadar sert çıkış

Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •