Sayfa 502/1002 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bunun alti dolar. Oyle yasak olmaz. Adamin bebesi var sutu bitti, bezi bitti, hastasi var ilaci bitti, ekmegi bitti. Zaten marketler kapali su an.
    Kim düşünür onu tospa kardeş. Sabah 9:30 da 199 dan seyahat izin belgesi için başvuru yaptım. Akşam 18:30 da başvurunuz iletilemedi diye sms geldi. Daha başka şeyler de yaşadım bugün de onlarda bana kalsın. Herkes kafasız tavuk gibi.

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ilçeler dahil diğil galiba ..evde bişey yok yarın alışverişe gidecektim aç kaldık galiba ..bide ceza yazarlar millete yarın bol bol..
    ilçeler dahil olmalı il sınırları içersinde diye belirtmişler.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. Benim iblis borsada takoz oluyor ama bir şekilde hayata devam etmem için destek oluyor. Dar zamanda markete gitmem için bir his oluştu, çay, yoğurt vs bir çok şey aldım.

Evde gönüllü ekmek yapmak ayrı, zorunlu ekmek yapmak ayrı bir şey.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Kim düşünür onu tospa kardeş. Sabah 9:30 da 199 dan seyahat izin belgesi için başvuru yaptım. Akşam 18:30 da başvurunuz iletilemedi diye sms geldi. Daha başka şeyler de yaşadım bugün de onlarda bana kalsın. Herkes kafasız tavuk gibi.
    Plansiz programsiz olursa daha buyuk sikinti yaratir abi. Gerci deve boyun hikayesi.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Hakkınızı helal ediniz..!!!
    benden yana helal olsun abi. hatta forumun tümüne helal ediyorum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. Gideyim 2 paket sigara alayım büfe kapanmadan.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İcisleri Bakanligi :

10.04.2020 tarihi saat 24:00 ile 12.04.2020 tarihi saat 24:00 arasında Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları yasaklanmıştır.
    Sayın MedwiG Bu illere bağlı ilçeleride kapsıyormu yasaklar. Bilginiz varmı acaba.?
    Pardon zaten yazıyormuş içinde yasakmış il sınırları diyor.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    benden yana helal olsun abi. hatta forumun tümüne helal ediyorum.
    Benden yana da tüm üye ve okuyanlara hakkım helal olsun..!!

Sayfa 502/1002 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •