Sayfa 537/1002 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Bu is hatali da bence en buyuk hata ve bizim bu isi bu kadar uzatmadan bitirebilecegimiz bir yol varken buralara geldik. Okullar kapandigi hafta tum ulkede karantina 3 hafta ve diyecekti ki calis calisma ucretinin yarisi devletten yarısı isverenden bakin o zaman insanlar işlerinden de olmazdı.

2. Marketler yarın kapalıysa... yarın için sanal marketten verilen siparişler ne olacak bakalım... gerçi benim yok ama, bir sürü insanın vardır...
    Onlarınkini pazartesiye atarlarsa da benim pazartesi siparişim patlar gibi gibi
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    bu haberi tv ve ajanslara servis eden bürokratın halt yemesi. düzgünce açık olan kurum ve kuruluşları en baştan açıklasalardı böyle olmazdı.
    Ben de bürokrattır diye düşündüm zaten. Yoksa kim böyle bir hata yapabilir ki dimi...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Bu is hatali da bence en buyuk hata ve bizim bu isi bu kadar uzatmadan bitirebilecegimiz bir yol varken buralara geldik. Okullar kapandigi hafta tum ulkede karantina 3 hafta ve diyecekti ki calis calisma ucretinin yarisi devletten yarısı isverenden bakin o zaman insanlar işlerinden de olmazdı.
    Abi karantinada olsa şuan istanbulun %80 i evde.. karantinada olsa yüzde 20 mecbur çalışacak... bence çok aşırı yanlış düşünüyordunuz...

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Abi sigara olayı şöyle... kronik sorunun vardır sigara içiyorsun tetikler... her gün 3 paket içen var.... ben sigaranın o kadar abartıldığı kadar zararlı olduğunu zannetmiyorum.. 3 paket, kronik rahatsızlığı olanı ayırıyorum... benim dedem 96 yaşında öldü... vefat ettiği güne kadar 3 paket sigara içti..
    Çevremde akciğer kanserinden ölen tanıdıklarım var. Hayatta insanı bu kadar genç yaşta sevdiklerinden ayıran başka bir hastalık yoktur. Ve çoğunun sigara geçmişi var.
    İçkiye lafım yok ama sigara kırmızı çizgim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. TV deki görüntülerden görüyorum

Habertürk te

Millette maske felan yok o şekil ihtiyaç gideriyor
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    gıda şirketleri pazartesi tavan olur..
    Verdin mi yiğenim malı

8. benim anladigim kadariyla astlardan kimse sorumluluk almiyor, ya da zilgit yeriz diye herhangi bir itiraz gelistirilmiyor, aman top bizden ciksin diye cok fazla sorgulanmadan uygulamaya geciliyor. sonra da arkadan boyle sacmaliklar yasanabiliyor.

hizli kararlar her zaman iyi degildir, hatta cogu zaman kotu kararlardir. bunu en iyi traderlarin bilmesi lazim.
    bang bang you shot me down..

Sayfa 537/1002 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •