Sayfa 553/1002 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yahu kardeşim bir kerede haklısınız de...halkın ne suçu var? insanların bebekleri var süte ihtiyacı olan var, kahvaltılık malzemeye ihtiyacı olan var...bu insanlar çoluk çocuğuna ne yedirecek 2 gün? mecbur gitmek zorunda markete...bende gittim mecbur...çocuğa ne koyacam önüne kahvaltıda? normalde cumartesi günleri haftalık alışveriş yaparım...dolapta kahvaltılık bitmiş...bu böyle olur mu? allahtan evin yanında ufak bakkal/market kılıklı bir yer vardı yetiştim...virüsü kapmadıysak iyi...millet kalabalıktan akraba olmuştu birbiri ile... hala halkın yaptığı yanlış diyorsun...bir kerede şu toz kondurmadığın adamları eleştir...dürüst ol doğru ol...

halkın yaptığı yanlışa sebep olan yönetimdir...böyle sokağa çıkma yasağı mı olur? günün bitmesine 2 saat kalmış şak sokağa çıkma yasağı...olacak iş mi?
    Öyle deme corona da hazırlıksız yakalandı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Adamı değil siparişi vereni eleştirmek lazım.

Hayatımda pırasa aldığımı hatırlamıyorum en son merak edip alacağım bir şey, ama evden biri bir şey ısmarlıyor ve almazsan o 2 gün geçmek bilmeyebilir.
    Bence de bir erkegin marketten alacaği en son sey olabilir pırasa

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yardım istenecek böyle zamanda ayıp değil ayrıca nereden olumlu gördüğümü çıkarttınız arkadaşa yardımcı olmak için 155 i arayın dedim? Dalkavuk filan ne alaka?
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Stok yapacak parası olmayanlar ne yapacak bıktım şu iktidarın her yaptıgını olumlu gorup 1 tane hatayı dile getirmekten çekinen dalkavuklardan

4. Yarın fırınlar açık olacağına göre fırınlara gidip ekmek almak serbest olacaktır.Bir izdiham daha orada yaşanacak.Yarın fırınlara dikkat.

Ha fırıncılar evlere servis yapacak ise o başka.
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/h...c-gun-41491930

Evde bebeği olupta süt almak zorunda olanlar ne yapacak.Parası olan stok yapmıştırda olmayan ne yapsın.

İnsanlara acil ihtiyaçlarını karşılamamaları için süre vermemek de en büyük hata herkesin dediği gibi.
    Yazılacak çok şey varda..

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yardım istenecek böyle zamanda ayıp değil ayrıca nereden olumlu gördüğümü çıkarttınız arkadaşa yardımcı olmak için 155 i arayın dedim? Dalkavuk filan ne alaka?
    Cebinde 5 parası olmayan adam dilenecek gururunu bir kenara koyup anlaşıldı.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5 - 6 milyon suriyeli için ayrıca yayın yapıldımı yasak hakkında.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Doğru. Ama millet de hakikaten inanılmaz sıkıntılı ya. Daha önceden duyurumda böyle olmayacağına katılmıyorum yalnız. Son akşam filan diye tribe girip eti cin almaya hücum ederler benim hiç inancım kalmadı tek çare çin.
    bak eti cin ve luppo diyosun ama onun bile mantikli aciklamasi var, arkadaslar yazmislar. adam cocugunu evde tutmak icin bunlarla kandiracak filan. luppo yaninda muhtemleen sigara da alacaktir, belki cocuk bezi. belki yarina biraktigi alisverisi hemen yapayim dusuncesi. yani her insanin ayri bir hikayesinin oldugunu gozetmek lazim. bireyler yalnizca kendini dusunur devlet ise tum toplumu dusunup onlarin yerine de dusunerek karar verip uygular. bu olayda bu olmamis. gozetilmemis.
    bang bang you shot me down..

8. Geldiğimiz nokta 155 İ arayıp çocuk bezi istemek

Şimdi bir şey desem birini eleştirsem birine kızsam

Kime kızmam lazım

Uganda hükumetine sanırım
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Sayfa 553/1002 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •