Sayfa 562/1002 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanlığı: "Başta fırınların kendi araç ve personeli olmak üzere, Vefa Sosyal Destek Grubu vasıtasıyla vatandaşlara ekmek ulaştırılacaktır."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Paylaşma sebebim siyasi değil,bilgilendirme amaçlıdır.

2. Sigara paketlerinin üstüne çok çirkin resimler konuluyor, ama insan aklı önlem aııyor ve bir süre sonra onları görmüyor, aynı paranın üstünde ne resmi olduğunu sorunca çoğu kimsenin bilemesi gibi.

Yeterli korku verilemedi insanlara, bir kız video çekmiş sonra sildirmişler.

Acı çeken insan görüntüleri verilmeli ki insanlar başkasına yaklaşmaya korksun bir süre.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Su konuda bilgisi olan varmi ? arastirdim ama bulamadim . Malum bir cok camia ekonomik olarak kotu . Bein TFF mektup gondermis ligler baslayincaya kadar odeme yapmiyacagim diye . sozlesmede boyle bir madde varki pandemi durumunda odeme yapilmaz diye bu adamlarda mektup yolluyorlar . e peki futbolcu sozlesmelerinde boyle bir madde yokmu ? pandemi durumunda sozlesme otomatikman fesih edilir diye ? mesela ligler 2 yil oynanmamis olsa kulupler 2 yil boyunca maaslarini oduyecek mi ? malum yabanci futbolculardan indirim istendi ama bir cogu yanasmadi bile
    Pandemi Mücbir sebep.

4. Sigara paketlerinin üstüne çok çirkin resimler konuluyor, ama insan aklı önlem alıyor ve bir süre sonra onları görmüyor, aynı paranın üstünde ne resmi olduğunu sorunca çoğu kimsenin bilememesi gibi.

Yeterli korku verilemedi insanlara, bir kız video çekmiş sonra sildirmişler.

Acı çeken insan görüntüleri verilmeli ki insanlar başkasına yaklaşmaya korksun bir süre.

5. Birezilyada bir facia olabilir.
    test ettiklerinin 3 de biri koronalı.
    ve onların mevsimsel döngüsü kötü.

Bu yaşlı nufus işi değil.
    Almanya da yaşlılar var ama ölüm oranları düşük.
    Bazı ülkeler ölen ölür modunda gidiyor.
    Bazıları da sistem çöktüğünden fazla ölü veriyorlar.
    Yaşlı ve hastalıkları olanlara çok dikkat etmek lazım.

Hükümetin şehir nufus yerleşim startejisi yanlış.
    Büyük şehir nufuslarını dağıtacak stratejiler üretilmeli.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Su konuda bilgisi olan varmi ? arastirdim ama bulamadim . Malum bir cok camia ekonomik olarak kotu . Bein TFF mektup gondermis ligler baslayincaya kadar odeme yapmiyacagim diye . sozlesmede boyle bir madde varki pandemi durumunda odeme yapilmaz diye bu adamlarda mektup yolluyorlar . e peki futbolcu sozlesmelerinde boyle bir madde yokmu ? pandemi durumunda sozlesme otomatikman fesih edilir diye ? mesela ligler 2 yil oynanmamis olsa kulupler 2 yil boyunca maaslarini oduyecek mi ? malum yabanci futbolculardan indirim istendi ama bir cogu yanasmadi bile
    Bunun yanında tüketici kredisi alırken yapılan sigorta pandemiyi kapsıyor mu acaba. Normal sağlık sigortaları pandemi için ekstra madde yok ise kapsamıyor demişti TV de sigortacı.

7. Test sayilari guncel degil . ne araliklar ile girdiklerinide bilen yok .. worldmeter de dun ve bugun butonlarina tikladiginiz zaman cogu ulkede dun ve bugun test sayilari ayni ama vaka sayilari arttigi icin test/vaka orani yuksek gozukuyor .

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Birezilyada bir facia olabilir.
    test ettiklerinin 3 de biri koronalı.
    ve onların mevsimsel döngüsü kötü.

Bu yaşlı nufus işi değil.
    Almanya da yaşlılar var ama ölüm oranları düşük.
    Bazı ülkeler ölen ölür modunda gidiyor.
    Bazıları da sistem çöktüğünden fazla ölü veriyorlar.
    Yaşlı ve hastalıkları olanlara çok dikkat etmek lazım.

Hükümetin şehir nufus yerleşim startejisi yanlış.
    Büyük şehir nufuslarını dağıtacak stratejiler üretilmeli.
    ....

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bunun yanında tüketici kredisi alırken yapılan sigorta pandemiyi kapsıyor mu acaba. Normal sağlık sigortaları pandemi için ekstra madde yok ise kapsamıyor demişti TV de sigortacı.
    Pandemiden önce yapılan sigortalarda hastahane masraflarını kabul etti sigortalar.
    Zaten güncelde tüm hastahaneler ücretsiz oldu.

Sayfa 562/1002 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •