Sayfa 564/1002 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bunu önce diyecekti gecenin bir vakti fırında sıra vardı iki adımlık yerden bir saatte geldi
    Bu duyuruyu pandemi bilim kurulu yapmalıydı.(bence)
    Kasıt yoksa yanlış yapıldı.

2.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Siz sürekli ilaç alıyorsanız,ilaç raporlu hasta iseniz,ilaç yazdırmanıza gerek yok.
    Raporlar uzatıldı.
    Ben herşeyi biliyorum lakin benimki yeşil reçeteli ilaç polis bile reçetesiz yakaladı göz altına alır o derece orda sorun yok fark çok alıyor. Bez sonda 5*600 ödeyen var ben bezin yarısını alıyorum sonda da çok açığım vardı hastaneden tarihi gecik bağış vs hepsini topladım yoksa aylık 500 TL giderdi enfeksiyon sebebi ile çık kullandığım için

3.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bu duyuruyu pandemi bilim kurulu yapmalıydı.(bence)
    Kasıt yoksa yanlış yapıldı.
    Karar şöyle alınıyor önce kurul sonra bakan reisin kızmayacagi şekilde rapor sonra randevu sonra karar burada eksik olan etrafında ateş insiyatif alabilecek çok adam yok.

Karar şöyle alınıyor önce kurul sonra bakan reisin kızmayacagi şekilde rapor sonra randevu sonra karar burada eksik olan etrafında ateş insiyatif alabilecek çok adam yok.
    Pandemi bilim kurulu neden var?

5.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Yayinci kurulus pandemiden dolayi odeme yapmiyorsa futbolcu sozlesmelerindede vardir bu herhalde . e o zaman neden indirim istiyorlar.3 yillik sozlesme yapilmis 16 ya giremeyen yabanci futbolculardan ? firsat bu firsat diyerek sozlesmeleri fesih etmeleri lazim benimde merak ettigim bu .
    Bu adalet denen şey dünyanın en zor işi. Hukuk düzeni öncelikle yazılı olan kuralları dikkate alıyor.

Genelde insanlar kurumlara karşı korunuyor. Öte yandan dernekler, vakıflar ve klüpler gibi kar amacı olmayan topluma yararlı oluşumları insanlara karşı korumak da belki gerekebilir.

Bu tip durumları kurumsal olarak hukukçular ve din adamları ele alabiliyor, bağımsız filozoflar için çatı yapılanma yok bildiğim kadarı ile. Toplumun seçtiği meclislerde nitelikli temsilciler olması o yüzden kritik yani kanunları yapanların içinde en azından tarih önünde hesap vereceği düşüncesi olmalı, zaten tutanaklar vs halka açık oluyor ama okuyan pek yokdur. Oradaki çoğu kişi bu vazifeyi bir ibadet niteliğinde yapıyor mu hiç sanmam.

Canı sıkılan meclis tutanaklarını okusun.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Ariston Saglik sigortalari iyice sacmalamis zaten .. daha onceden Ozel saglik sigortasi yaptirdigin zaman Hamilelik icin 12 ay once sigortaya baslamis olman gerekiyordu .. hadi bunu 3 seneye cikarsinlar bunu anlarim ama artik sistem degismis . istersen 15 yillik ozel sigortali ol Cocuk planlamasi yaptigin zaten o sene icin sigortaya dogum teminati eklettirmen gerekiyormus .. benim sigortaci ile gecen 1 saat bunu konustuk Hamilelik dahil Istanbul icin cikardigi fiyat 17bin . Mersin icin cikardigi fiyat 11 idi sanirim ..
    Ülkede üç tane fiyat listesi var SUT, TTB ve yurtdışı agis. Özel sigortalar için TTB geçerli sut da bir tetkik 1 TL bu TTB de 10 TL AGİS de 150 TL

7. İnsanın en önemli ihtiyacı güven içinde olmak.

Eskiden çok düşünürdüm nasıl iyileşme olacağını artık çok düşünemiyorum, inançlar düşünmeye engel şeyler malesef.

Bir yerden sonra yav gerek yok diyorsun.

O yüzden ben bir gün mehdi geleceği garanti diyorum, bir enayi bulunur ve duruma el koyar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Ayasofya sorun fiyat listesi degil yazdigim gibi daha once Sigorta baslangic tarihine bakiyorlardi simdi ise policendeki teminata bakiyorlar . istersen 8 ay once baslamis ol istersen 18 yil once . hamilelik icin teminat ekletip extra ucret odemedi isen Hamilelikde ozel saglik sigortasini kullanamiyorsun . .. Hatta sunuda ekliyelim yurtdisi agis var diyelim istanbulda tedavi olursan su kadarini oderim hakkaride olursan su kadarini oderim demiyor .. ama artik Turkiyede ozel saglik sigorta fiyatlari ikamet ettigin sehire gorede fiyatlari degisiyor [ onceden surekli istanbul yaptiriyordum . belki onceden de vardi ama dikkat etmemistim ] ben bir cok ulkede yasadim bu sekilde bir uygulama gormedim

Ülkede üç tane fiyat listesi var SUT, TTB ve yurtdışı agis. Özel sigortalar için TTB geçerli sut da bir tetkik 1 TL bu TTB de 10 TL AGİS de 150 TL
    ....

Sayfa 564/1002 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •