Sayfa 612/1002 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Ariston abi seninkilere bi sorsan arkadaşın ankarada görünmüş dediği uçan cisim mehdi olabilirmiymiş. Ben 2020 den şüpheliyim. Gelişi öne çekmiş olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yahu mehdinin gelişi doğal yollardan.
    Sen mesih ile karıştırdın.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bunu ciddi ciddi soruyorum,mantıklı yazılarınız ve öngörüleriniz var,bugün bilim kurulundan 2 profesör ayrı ayrı,kibarca dün gece ayvayı yedik demeye getirdi,bu kadar önlem boşa gitti diyende bu işin uzmanları,şaka yapıyorsunuz değil mi?
    Hep kibarliktan oluyor zaten, kibarlık etmeyip benim gibi tarrağı yedik deseler, ahali anlayacak.

Artık kuluçka süresi neyse 5-7-10 gün, daha sonra neyi tuttugumuz görülecek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Yahu mehdinin gelişi doğal yollardan.
    Sen mesih ile karıştırdın.
    Öyle deme aslında yaşadığımız olağanüstü şeylere alıştığımız için bazı şeyler olağan gibi geliyor olabilir bize. Adam belki kendine farklı bir hava aracı yapmıştır mesela bundan 200 yıl önce yaşayan kişi şimdiki devasa yolcu uçaklarını görse pilotu ya mesih yada mehdi zannederdi bence

4.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Ariston abi seninkilere bi sorsan arkadaşın ankarada görünmüş dediği uçan cisim mehdi olabilirmiymiş. Ben 2020 den şüpheliyim. Gelişi öne çekmiş olabilir

Ben normalde kabul etmem mehdi filan, ama herkes kabul eder ise oyunbozancılık yapmam.
    Şeyh uçmaz müriteri uçurur diye bir söz var. Birisine mehdi denmiş ise değilsin deyip de eline ne geçecek, ona mehdi diyenlerin yeterli imkanı vardır. Onun için ben kura ile seçilsin demiştim, başta heyecanlı olur sonra üzerine yapışan bir kimlik olur.
    Virüs işi kurgu olabilir, ama sonuçda gerçek insanlar ölüyor o yüzden aynı zamanda gerçek.

>>>>>>>>>>
    Yaşadığımız olayı aynen biri film olarak çekseydi nasıl yorumlar olurdu:

- Sahneler gereksiz yere kısa ama benzer sahneler defalarca tekrarlanmış

- Adam film çekmeyi nerede öğrenmiş

- Bu kadar saçma film yapmak için çok düşündün mü?

- Hastaneden kurtulanları uğurlama sahneleri tam bir komedi.

- Bu filmden bir şey anlayan oldu mu acaba?

- Belgesel desen değil, kurgu desen tam bir saçmalık!

- Virüsü şirin göstermiş.

- İstatistik ilmi ağladı

- Film bitse de çıksak dedik film bitmek bilmedi

- Filmin sadece başı ve sonu ilginç ara sahneler olmasa da olurmuş

- Hemşireler ve doktorlar çok şişman, hiç inandrıcı gelmedi

- Milletin derdi meğer borsaymış virüs çok gereksiz bir ayrıntı

- Film ucuz olsun diye gerçek kişiler kullanılmış, rol yetenekleri yok.

- Her filmde bir tane akılı adam olurdu filmde akıllı adam eksik.

- Daha önce bezeri çekilmişti ama hatırlayamadım.

- İzlemeden yorum yapılabilirmiş. Yorumsuz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hep kibarliktan oluyor zaten, kibarlık etmeyip benim gibi tarrağı yedik deseler, ahali anlayacak.

Artık kuluçka süresi neyse 5-7-10 gün, daha sonra neyi tuttugumuz görülecek.
    Sen şimdi bilim kurulunun icraatlarını beğenmiyor musun abi? Hepsi bilim dolu, hepsi özel seçilmiş, hepsi aydın, hepsi minikte A.K.P.'li

Abd de toplam çalışan sayısı yaklaşık 160 milyon. 16 milyondan fazla kişi 3 haftada işsiz kalmış. Evden çalışma, esnek çalışma, ücretsiz izin, rapor gibi uygulamaları da eklesen bi 16 milyon kişilik iş gücü kaybı da ordan yapıştır. Etti 32 milyon. Ekonomi 3 haftada zaten yüzde 20 küçülmüş. 2019 gsyih 23 trilyon dolar desen. Ayda yaklaşık 2 trilyon yapar. Haftada 500 milyar papel yapar. Kayıp bunun 5 te biri. Ne etti 100. Her hafta 100 milyar kayıp. 3 haftada çözersen 300 milyar. 20 haftada çözersen 2 trilyon. Bahçeli hesabı böyle olur işte. Hahaha.

7. Haha yok ama program beyazfutbol tadında :D ilgili yayın>

https://youtu.be/f_k0CjLDqKg
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Montaj mı acaba yahu

8.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bundan yıllarca önceydi 15 yaşlarındaydım. bizim memlekette fıstık bağımız var. ağustos ayı sonu gideriz bağ evinde kalır fıstıkları toplatır babam bizde 10 gün bağda tatil yapmış olurduk. hiç erken uyanmam ama bir sabaha karşı aniden uyandım henüz güneş doğmak üzere alaca aydınlık. cıktım evden fıstık ağaçlarının arasında dolanmaya başladım. 50 dönüm bir fıstık bahçesi. 30 mt ilerde fıstık ağaçlarının arasında bir parlak cisim gördüm güneş doğuyor bu arada. fıstık ağaçları yeşil üzerinde kırmızı fıstık tanaleri salkımı var. bunların arasında parlak bir cisim görünce bu nedir diye ona doğru yürüdüm. 10 mt kalınca tamamen cismi gördüm oval şeklinde şimdi ufo olduğunu öğrendiğimiz bir cisim o zamana kadar ben ufo duymamıştım. aniden ıslık çalar gibi yükseldi. ben şok tabi ona bakıp donmuş vaziyetteydim. eve geldim heyecanla anneme babama söyledim onlarda şaşırdı. benimle cisimin konduğu yere geldiler. kalkış anında toprakta farklı bir iz bırkılmıştı. rengi değişmişti toprağın. öyle bir anım var.
    Güzel bir anıymış,benimde benzer fakat komik bir anım var...Yaklaşık 15 yıl evvel yazlık izni bitirmiş,özel aracımla Bandırma dan Ankara ya doğru gece yarısı yola çıkmıştım,hava kapalı ve hafif yağmurluydu,Karacabey e yaklaşırken birden karanlığın içinde dev oval bir ışık belirdi,hanımda bende,şaşkınlıkla ne olduğunu anlamaya çalışıyorduk,Bursa-İzmir yoluna çıkmadığımız için gece o saatte bizden başka araçta yoktu,tırsa,tırsa ilerlerken,birden gözüm sol taraftaki benzinlik e takıldı,şerro,benzinliklerin gece süslü ışıklandırmaları olayını bir adım yukarı taşımış,göğe lazer tutmuş,hem ayar bozukluğu hemde kapalı,ışıksız ortam yüzünden resmen ufo görmüş yurdum köylüsü gibi olmuştum,faydası;Ankara ya kadar zıpkın gibi,gram uyku düşünmeden gitmek oldu,aşırı adrenalin nedeniyle..

Sayfa 612/1002 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •