Sayfa 615/1002 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: Viop - XVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,784
    Blog Entries
    1
    Burun iç sıvı yani sümük bu yüzden var. Burundan nefes almayı alışkanlık hâline getirebiliriz. Dışarıda kesinlikle maske takmalı ve el hareketlerine dikkat etmeliyiz. Eli unutmayacağız yani. Eve gelince sabunla yıkamalıyız. Eğer bunları yapar isek bence kolay kolay bulaşamaz yoksa doktorlarin hepsi şu an hasta olması gerekirdi.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    ....

Not: önceki hayatımda bu işlerin göbeğinde olan biri olarak açıklama yapayım dedim.
    Eskiden bence de zordu ama şimdi depolama teknolojileri çok ucuzladı, hızları ve kapasiteleri arttı. Big Data denen bir şey de günümüzde yaygınlaştı. Yapılamaz diyemem.

Bir çok polisiye olayda çok eski tarihli kayıtları kontrol edip şüphelileri buluyorlar ya da suçluyu aklıyorlar.

Bankadan hesap bakiyesi sormak gibi düşünmemek lazım, bilgi hemen gelmiyordur ama mutlaka indekslenerek ayrı ayrı dosyalarda saklanıyordur. Mesela İstanbul için günlük 100 tane ayrı dosya olsa sorun olmaması lazım. Bir dosyada 1 milyar kayıt çok değil PC de bile nerede ise açılabiliyor.

Bir arkadaş benden bir bilgi sordu unuttum ama google'dan aradım geçen haftaki kendi mesajımı buldum gönderdim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bu veri işi big datadan alınabilir ancak.
    Bizimkiler googla kablo bağlamış olabilirler.
    Google kim nerede bilgisini paylaşacağız diye geçen gün açıklama yapmıştı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Burun iç sıvı yani sümük bu yüzden var. Burundan nefes almayı alışkanlık hâline getirebiliriz. Dışarıda kesinlikle maske takmalı ve el hareketlerine dikkat etmeliyiz. Eli unutmayacağız yani. Eve gelince sabunla yıkamalıyız. Eğer bunları yapar isek bence kolay kolay bulaşamaz yoksa doktorlarin hepsi şu an hasta olması gerekirdi.
    Günde 3-5 defa elimizi yıkardık şimdi 40 defa. Ortak kullanım noktalarında eldiven kullanıyoruz, kalabalık ortamda maske takıyoruz. Kimseyle tokalaşmıyor, öpüşmüyor, sarılmıyoruz. Dışarda yemek yemiyoruz, içmiyoruz. Nasıl bulaşacak daha fazla?

Bazılarına anlatmak istedigim bu işte. Bulaşan bulaştı bu saatten sonra çok zor. Temas %99 düşmüş durumda.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Soylu sayma işinde profesyonel.
    150 Bin kişi Avrupaya geçmişti Soylu?ya göre, eğer 150 kişi geçmişse ben tam bir hıyarım, denız yolu hariç.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. #sondakika

Trump, 50 eyaleti felaket bölgesi ilan etti

Böyle bir haber gördüm.

cash para devri bitiyor deseler.

her bişey dolar olur mu ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    150 Bin kişi Avrupaya geçmişti Soylu?ya göre, eğer 150 kişi geçmişse ben tam bir hıyarım, denız yolu hariç.
    zopayı yiyip dönenler dahil mi ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 615/1002 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •