Sayfa 660/1002 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    yarın endeks 5 bin puan coşsa 1000 tl kazanacak 2 kontrattan..bütün tatava bunun için!! bu arada bimaş defansif belki eksi yapacak o esnada.. totalde belki de zarar yazacak.. ama hala bik bik konuşuyor risk yönetimi yaptım diyor..komedi ötesi..
    Söz bim çok yükseldiğinde seni fazla aşağılamıcam.. Biraz dua et düşsün.. Yükselirse hazmedemeyeceksin sindirim sıkıntın var çünkü

2. Temel Karamollaoğlu
    @T_Karamollaoglu
    ·
    12d
    Hayretler içindeyiz

Geçiş garantisi verilen köprüler, hasta garantisi verilen hastanelerden sonra, şimdi bir de orman yangını garantili yangın uçakları ihalesi mi yapılacak.

3. Ahmetg ayhan53 bb79 Cemilsavar discretus djoz erman07 jmk99

an itibariyle engelliler boşuna yazmayın.

4. ve hepsinden önce kendi vatandaşının ihtiyaçlarını bir defa sağlama al...[/QUOTE]

Ya daha dün çin den gelen malzemeler üzerine ağrı dağı ifadelerini iliştiren ve çin büyükelçisinin bakanlığa çağrılmasına sebep olan ermenistana mı yardım ediyoruz.vallahi pessssssssss artık. Şimdi tv de ingiltereyi izliyorum park bahçede kol kola gezen ingilizleri.İyi ama onlar kol kola gezsin diye mi yardım ediyoruz. Mars ta yaşanabilir mi acaba ??????????????Oraya mı gitsek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    şirket demek faiz demek...öyle değil mi? bugün faize bulaşmamış şirket var mı? hele de borsada olanlardan...ya kredi çekiyor faizli, ya parasını faizde repoda bonoda v.s. değerlendiriyor...eee faiz haramsa faizle iş yapan şirketin hissesini alıp satmakta haram olmalı değil mi?

banka almasan, içki sektörü, turizm sektörü almasan kaç yazar...

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hisse senedi ortaklık belgesidir haram değildir! onu da seçerek alırım
    banka
    içki sektörü
    marketlerden içki satanlar
    turizim otelcilik
    94 te nethol/net turizm almıştım farkında olmadan
    spor klupleri almamiddiadan gelirleri olduğu için)
    viopla işim olmaz kumar zaten
    piyasanın yönü hakkında fikir edinmeye çalışırım yazılanlardan.

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Söz bim çok yükseldiğinde seni fazla aşağılamıcam.. Biraz dua et düşsün.. Yükselirse hazmedemeyeceksin sindirim sıkıntın var çünkü
    hahaaa.. komedisin.. senin dolar tahmin kaçtı 2021 için.. 4 ?? öyle bir şeyler söylüyordun..

endeks beklentin 500 bin ++

bimaş f/k beklentin 100 bile olsa okay..

adam endeks long diyor sabah akşam.. ama 2 kontrat longu var..inanmadığı pozu başkalarına empoze ediyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Inandığı gibi yaşamayan yaşadığı gibi inanir dayular. Sözlerinde samimi olsalar emekli maaşı da alamazlar.

8. Şu hisse net forumda 1 insan desin ya devletten bana maske kolonya geldi veya bu krizde bana destek oldu. varsa yoksa başka ülkeye yardım yolla. kendi vatandaşını üvey evlat say. sonrada üvey evlattan sms yolu ile 10 tl iste ne güzel dünya.

Sayfa 660/1002 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •