Sayfa 681/1002 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Gücü arkasına almış önüne gelene ahkam kesip tehdit ediyordu. Şimdi melih gökçek gibi tweet atsın dursun. icratın başında değilse tehditte edemez kimseyi.
    Kim olacak yeni bakan yedeklere bakalım, Ömer Çelik, Numan kurtulmuş, eski milli savunma bakanı, Binali Yıldırım

2. Binali Yıldırım olur herhalde yeni iç işleri bakanı.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, görevinden ayrıldığını açıkladı: -AA

- "Hiçbir zaman zarar vermek istemediğim aziz milletimiz, hayatımın sonuna kadar da sadık olacağım Sayın Cumhurbaşkanım beni bağışlasın. Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum" - "Tamamen salgının önlenmesine yönelik hafta sonu sokağa çıkma yasağı kararının uygulanmasının sorumluluğu her yönüyle şahsıma aittir. Başlangıçta kısıtlı saatlerde de olsa ortaya çıkan görüntüler, mükemmel yönetilen bu süreçle uyuşmadı"

ANKARA (AA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlık görevinden ayrıldığını açıkladı.

Soylu, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

''Gayretle ve titizlikle yürütülen bir süreçte, tamamen salgının önlenmesine yönelik hafta sonu sokağa çıkma yasağı kararının uygulanmasının sorumluluğu her yönüyle şahsıma aittir. Başlangıçta kısıtlı saatlerde de olsa ortaya çıkan görüntüler, mükemmel yönetilen bu süreçle uyuşmadı. Yaşadığım onca tecrübe, sorumluluk kısmı üzerimizde olan bu olayda, böyle görüntülere yol açmamalıydı. İyi niyetle, hafta sonunda salgını ve bulaşı bir nebze durdurabilmek adına atılan bir adımdı. Hiçbir zaman zarar vermek istemediğim aziz milletimiz, hayatımın sonuna kadar da sadık olacağım Sayın Cumhurbaşkanım beni bağışlasın. Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum. Tüm dostlara, mesai arkadaşlarıma Allahaısmarladık. Allah milletimizi korusun."

Kaynak : Anadolu Ajansı

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Soylunun görevden alınması belkide abd nin isteğiydi ne dersin?
    Ben de diyorum ki...ABD nin çok da şeyindeydi.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Bilal erdoğan içişleri bakanı olsa keşke

https://www.youtube.com/watch?v=HmJS31QBRYc şu nu da hatırlayalım

Kim ne derse desin terörle mücadele de beğenilen bir iç işleri bakanıydı demek istiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Devlet bahçelinin yerine mhp genel başkanı olmasına ne dersin?
    Bahceli hakkindaki soylentiler dogruysa olabilir. Soyluyu ulkuculer ve akpliler cok seviyor. Soylu terorle mucadelenin hakkini vermisti.

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Devlet bahçelinin yerine mhp genel başkanı olmasına ne dersin?
    Yoksa testi pozitif çıktıysa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Sanki .....benim haberim yoktu.... gibi algı kaldı ortalıkta.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 681/1002 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •