Sayfa 7/1002 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Evet çöküşsever arkadaşlar başka bahaneler bekliyoruz bu coşkunun sebebi nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Cümleten iyi akşamlar dilerim

Artı bıraktığım dowa kimse elleşmesin

Olumsuz haber akışı etmesin

Sabaha kadar terbiyesizçe alım için ancak elleşe bilirsiniz

Sabaha işim var onla 😊😊😊

Hadi görüşürüz yarın 🥰🥰
    Mekanı açtım 😊😊

Çok değil 45 dk sonra 😊😊 Çayımı içeceğim

Devre yapabilirsin dow jonse 😀😀
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    çoğğğğ çalışıyor bakan çoğğ eyiii süreci yönetiyor

haftaya ağlama duvarına döneriz ülke olarak
    en son bırakıp karantinaya girdik 20 gündür

bunu yazarken husband 1 2 vaka açıklıyordu herkes çohh eyii yaa dıyordu

resmen hastalığın yayılmasına göz yumdular malum zatı ikna edemiyorlar sokağa çıkma yasağı için , istifa etmeliler acilen

açıklanan ramlar komedi 3 ile çarpın herbirini

4. Şunu anlayamıyorum...sosyal medya ve bu başlıkta iki görüş var...taraftarları da yakın sayıda...bir kesim diyor ki, aslında hasta ve ölü sayısı daha fazla, ama az test yapıldığı ve bazı ölümler başka hastalıktan sayıldığı İçin sayı az gözüküyor.

Diğer bir kesim de, vakalar çok hızlı artıyor...bu hızla italyadan bile beter oluruz...durum vahim...hatta tedbirler az, tam bşr sokağa çıkma yasağı uygulansın.

Hayır, istenen ne bilmiyorum...kaç ölü, kaç vaka istersiniz...söyleyin, o sayıları açıklasınlar!!!

Not: ikinci bir dip olacaksa bile 80-85 bin arasında bir yerde olur bence...daha altını beklemem..ama öncesinde 92-98 arasında bir yerleri test edebiliriz tekrar...zaten 95 bin üzeri kapanış olmadan orta vade al sinyali vermiyor benim sistemde. İdeal senaryom 95 binlerin görülüp sonrasında ikinci dip için aşağı yönelim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Az daha zorlarsak yanacak devre

Dow jonse +4.22

6. Dün, ilk defa toplam yeni vaka sayısı 10 bin kişi kadar düştü...worldometer sitesinde bir yanlışlık yoksa tabi...eğer bugün de düşüş olursa, en azından yatay bile kalsa olumlu hava devam eder bence...gece başlatan olumlu havanın sebebi bu bence, ( özelde italya, Almanya, İspanya ve newyork da salgın stabilize oluyor yorumları sıkça yapıldı)
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. ctesi ve pazar günleri dünya genelinde vakalar hep düşüyor
    genel karantina yapan ülkeler bir şekilde kontrol altına alacak fakat bizim gibi yapmayan ülkelerin hali harap
    vaka düşse dahi piyasaya reel hiçbir etkisi olmayacak ilaç bulunana kadar

8. Alamanya borsası +4.40

Abow Abow 😊😊

Japonlar + 4.27

Sayfa 7/1002 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz