Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Viop - XVI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Borsaların böyle tepki vermesinin asıl sebebi bu olayın sonuçlarının ekonomiler üzerinde oluşturacağı korkunç tahribat.

Hasar o kadar büyük olacak ki rakamlar gelmeye başlamadan tabakaneye b.. yetiştirme tarzı çıkış yaşanıyor.

Bu aşamadan sonra yükselişin kirintisini toplamaktansa ikinci dalga düşüşü kollamak daha rasyonel bence...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

2.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Ya burası?
    Düşünsene mesela 3-5 sene sonra Bear_Bull, Alenichev, Yemekçi, Ariston, Discretus ve adını sayamadığım forumdaşlar BHT'de canlı yayına bağlanıp piyasayı yorumlayabilirler.

Neden olmasın ???
    Hee bende sunucu olurum

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    5 gün önceki yorumum...

O gün bu gündür THY izliyorum şort pozisyon açmak için...

Henüz pozisyon açmadım çünkü henüz net sinyali alamadım teknik olarak...

Düşüş için net sinyali geçtim, yükseliş için o kadar net teknik sinyaller var ki...

Şort yakalananlar 10.40 civarında mutlaka nefes alacaktır, ama sonrasını pek bilemiyorum...

Teknik al verdiğinde şort açmıyorum prensip olarak...

O yüzden kağıdı şort yönlü takip etmiyorum artık...

Dün sabah...

Bu 10.40 meselesine bir tek takılan ben değilimdir herhalde...

O.Ç' ler öyle güzel yem atmışlar ki, senin direnç diye gördüğün seviyeyi ben gapla geçer destek yaparım diyor...

Tabi onların işi yem atmak, bizim işimiz de sazan olmamak...

4. Borsa cakilacak diye haftalardir bazi arkadaslar yazar...Hisselerin cogu eski yerlerine vob nerelere geldi...Simdi dusecek diye hala konusuluyor...Yakinda ilac asi uretimi baslanacak diye haberler 2 haftaya duserse ki haberler o yonde bakin borsa nereye gider??Burayi okuyan bir cok kisi hisse alamadı dusecek diye..Yakinda kâr satisi gelirse bildik dersiniz..Ama oda asiri olamaz bu saatten sonra...yani yeni dipler bu krizde olmaz insaallah...Maalesef yazanlarin bir cogu iskembeden atiyor....y.t.d...

5.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Borsaların böyle tepki vermesinin asıl sebebi bu olayın sonuçlarının ekonomiler üzerinde oluşturacağı korkunç tahribat.

Hasar o kadar büyük olacak ki rakamlar gelmeye başlamadan tabakaneye b.. yetiştirme tarzı çıkış yaşanıyor.

Bu aşamadan sonra yükselişin kirintisini toplamaktansa ikinci dalga düşüşü kollamak daha rasyonel bence...
    Bu güveni oluşturmak için, merkez bankaları, cia mossad hepsi girişirler borsaya.
    Long açmak kadar şort da tehlikeli.

Mesela ben %95 ihtimal 100 binin üstüne çıkar diyorum.
    Hatta 100 binde girenlerin de anahtarlarını alırlar diye düşünüyorum.
    Ama öpseler long girmem.
    Şort basmak için de fırsat kolluyorum.
    Sırf onun için bugün dohol hisssi aldım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Viop - XVI

İlk vakanın açıklandığı gün yazmış en son Metin

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

7.  Alıntı Originally Posted by ZAFAKY Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/2ThJVZNF/
    Dow da 3 saatlik grafiklerde yorulma ve dönüş görüyorum.Bu sebeple...
    Tr ye bak bakalım öyle bir şey görevbiliyon mu... tr ve dow arasında korelasyon mu var mış...)) güldürmeyin beni...))

8. Zamanında Net Aktif Vergisi gelmişti. Ekonomi durunca KDV, ÖTV vs yetersiz kalıyor, bir şekilde ekonomik varlıklar vergilendiriliyor.

Sağlam hisse senetleri güvenli liman olabilir, özellikle lisanslar, markalar, imtiyazlar bilançolarda olmuyor, vergilendirsen ortada somut tanımlı bir şey yok.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •