Sayfa 34/1002 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Amele kağıdı işim olmaz..
    Valla doğru diyon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Tofaşı verdik yüzde 2 daha gitti.. Sebep nedir ki ben ben bi hisseyi sattıktan sonra yükselsin yüzde 9 yaptı

3. Forddan da alacağımı aldım gariban kazansın biraz da.. Bimdeki pozisyonumu artırıyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sigorta ödüyor.. orada sgk yok.. Ama gelir de öküz gibi. Maaşlar öküz gibi..
    Doğrudur 1.5 milyon dolar alanlarınkini sigorta öder de bunlar nüfusun kaçta kaçı?

5. Dolardaki hareket sakat tama kagıtlar pul oluyor da bir de reel ekonomi var
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bu ülkede 2000'li yıllara gelinceye kadar eczaneye giren her 10 kişiden 8 i ilacın parasını cebinden ödüyordu,öyle katkı payı filan değil basbayağı tümünü...şimdi dünyanın en yaygın sağlık sistemleri içinde ilk 5'e girer bu ülke....
    çalışanlar yüzde 20, emekliler yüzde 10 katkı payı öder..önceden ilaçlar ucuz olduğu için 1-2 tl lik ödemeleri bile almazlardı..şimdi dandik şuruplar bile pahalandı..ayrıca reçete ve muayene ücreti de eklendi..50-60 tl vermeden hiç çıkmadım eczaneden..üfürme yani..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

7.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Doğrudur 1.5 milyon dolar alanlarınkini sigorta öder de bunlar nüfusun kaçta kaçı?
    Sağlık sistemi demişken, üniversite hastaneleri ile alakalı fikrin var mı mesela?
    SGK ödemeleri ile alakalı...
    Sağlık sektörüne iş yapan firmalarla alakalı fikrin var mı?
    Merak ettim...

8.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Amele kağıdı işim olmaz..
    Alındılar bak sana petkimi alıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 34/1002 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz