Sayfa 427/1002 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Viop - XVI

1. bızım mıllet merdıven altında bır numara.....maske ıhtıyacı var anında merdıvenaltı calısıo.....nano maskeler.....korsan...cerrahıler....kolonya dezenfaktan.......devlet te baskın yapıup mallara el koyuyor.....saglık bakanlıgına harbıden maskeye bogdular ulkeyı........
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Masallah her gün milyar trilyon dolarlık paketler ortaya cıkıyor.

Bence her vatandasa 10 ar bin dolar da versinler refah görsün millet.

---------------
    Hocam,bugün zerohedge bir makale yayınladı.Trump'ın Kasım seçimlerini kazanmak için tek şansının (son anketlerde Biden 8 puan önde )Dow'u yükseltmesi olduğunu belirtiyorlar.Hatta,Dow Kasım'a kadar 40000 olabilir diye yazışlar.Bu adam deli kazanmak için her şeyi yapar.Fed nasılsa sınırsız para basabiliyor,dediğin gibi her vatandaşına 10 bin bile verebilir.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Acil ihtiyac oldugu icin zaten bu yola basvurulmadı mı.

Bina zaten hazır. Alcıpan ile bölmelere ayır ve malzemeleri koy olsun bitsin
    Hastahane kapasitesi iyi deniyor, şehir hastahaneleri devreye girmiş ama eski binaları tam boşaltmamışlar.

Fuar alanı ve üniversiteyi destekleyecek, daha sonraları için İstanbul dışından acil gelecekleri tedavi edecek bir hastahane düşünülüyor muhtemelen. Bir deprem vs sonrası havalimanında hastahane olması iyi olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

DOW beklentimi revize ettim.

Yeni bir dip beklemiyorum. 19.5 - 20.5k arasından dönmesini bekliyorum.

Herkes yeni dibe odaklanırken buradan dönüş olacagını düsünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by bayindir36 Yazıyı Oku
    Hocam,bugün zerohedge bir makale yayınladı.Trump'ın Kasım seçimlerini kazanmak için tek şansının (son anketlerde Biden 8 puan önde )Dow'u yükseltmesi olduğunu belirtiyorlar.Hatta,Dow Kasım'a kadar 40000 olabilir diye yazışlar.Bu adam deli kazanmak için her şeyi yapar.Fed nasılsa sınırsız para basabiliyor,dediğin gibi her vatandaşına 10 bin bile verebilir.
    O para hastane masrafları değil bir kişinin

6. Dünyada bir sürü telekom operatörü var, bunların bir araya gelip şirket kurup işletim sistemi üretmesi gerekir normalde.

Bankalar bir araya gelmiş VISA, Mastercard, SWIFT organizasyonlar kurmuşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Hastahane kapasitesi iyi deniyor, şehir hastahaneleri devreye girmiş ama eski binaları tam boşaltmamışlar.

Fuar alanı ve üniversiteyi destekleyecek, daha sonraları için İstanbul dışından acil gelecekleri tedavi edecek bir hastahane düşünülüyor muhtemelen. Bir deprem vs sonrası havalimanında hastahane olması iyi olabilir.
    Ana amaç salgının kontrolden çıkmamasını sağlamak gibi.
    Trend bu şekilde giderse 1 milyonu bulur hastalanan kişi sayısı.
    Sonra yaz gelir, sonbaharda da aşısını bulurlar gibi duruyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Ana amaç salgının kontrolden çıkmamasını sağlamak gibi.
    Trend bu şekilde giderse 1 milyonu bulur hastalanan kişi sayısı.
    Sonra yaz gelir, sonbaharda da aşısını bulurlar gibi duruyor.
    İnşaallah aşı ilaç bulunur.

Üniversite yurtlarını daha fazla kullanmaları da gerekebilir.

Sayfa 427/1002 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •