Sayfa 464/1002 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: Viop - XVI

1. 88 binden beri aynı şeyleri yazıyorsun...bence çuvalladın...

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    sankı satısa gelecek bakalım makası actı

Çok çılgın bir Covid19 rallisi oluyo yalnız , dipten yükseliş %17 yi geçti...

3.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    88 binden beri aynı şeyleri yazıyorsun...bence çuvalladın...
    ben gunlıuk konusuyorum....haftalık.....mesela su 2gun satıs beklemıyorum 96 altına......bosver engelle gıtsın
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4. coronanın olduruculuk oranı yuzde 6 cıvarı....tum vakalra gore.......yuzde 4lerden 6lara geldı haftalık 700.bın artmıs.....haftaya aynı hız olursa 2.3 mılyon.3 mılyon olabılır obur cumartesı...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. Eski ekonomik seviyeye gelir ise hisseler ortalama olarak ucuz. Öte yandan ekonomi durur ise paralı adamların satabileceği şey hisse olur ve alıcı da olmadığı için çok daha fazla düşebilir.

Ekonomide kamu yüksek paya sahip ve onlarda küçülme olmuyor, asker, polis, öğretmen, sağlık çalışanı, diyanet vs.
    bir de elektrik, su, telekom, gıda gibi sürekli stable olan sektörler var, bunları çıkarınca ekonomi %5 küçüldü denince küçülme malesef özel sektörde oluyor, aslında özel %30 küçülüyor.

Özel küçülünce borçlarını ödeyemiyor ve bankalar teminatlarını nakde çevirme yarışına giriyor, milletde para olmayan dönemde satılabilir her şeyin fiyatı düşüyor, komik fiyatlar oluşabiliyor.

Şu an için durum kontrol altında olduğu için felaket senaryosuna oynamak gereksiz, ama kenarda nakit de olmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    cristian aleminin paskalyasini kutlarim...amen...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

7. https://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/...skGkbCetlfoaZg

gıdaya devam,imalat satış eyyüdür
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    cristian aleminin paskalyasini kutlarim...amen...
    sağ ayagını kaldırıcan yoksa omaz
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 464/1002 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •