Sayfa 755/1002 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Viop - XVI

piyasaya bakıyorum.. eksi şu anda.. .artı da olabilirdi..bana göre normal
    işin doğasında bu var.. ama iki kuruşluk hissesi artı yapınca sanki bütün piyasa artıymış gibi çığlık atan tipler var..
    shortçular şöyle shortçular böyle gibi abuk abuk ifadeler..
    piyasada short ve long sayısı eşit.. senin short olduğunu sandığın kişi belki de nette long diğer enstrümanlarla birlikte.. bilemezsin.. veya tersi mümkün..
    viopta işin doğasında artı ve eksi piyasa var.. tek yön yok.. milleti şartlamayın..

piyasa 500 bin olacak diyor..emin..iman etmiş.. ama sadece iki kontrat long açıyor..komedi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    marketler ana baba günü ya...sabah çıktım erken gitmeme rağmen kalabalık...biraz bişeyler aldım bu sefer fazladan aldım...ne olur ne olmaz bunlar yine tak diye şalteri indirir hiç beklenmedik zamanda...
    şimdi 3 gün karantina 4 gün çalışma diyorlar tam da istedikleri uygulama
    araplar gibi cumayı da tatil et hafta sonuyla birleştir hem de tarikatların gönlünü kazan..

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    6,80 den açılan dolar shortlar 6,7750 den kapatıldı. günlük hedefime ulaştım çok şükür. biraz izleyelim aşırı düşen yada aşırı çıkan bişey olursa alır yada satarız. ytd
    vadelidemi yaptınız bu işlemi?

eğer vadelide yaptıysanız bu işlemi nasıl kazanç verdi?

örnek.

10 bin tl'ye ne kadar alabildiniz?
    aradaki farka ( 2,5 kuruş ) ne kar bıraktı?
    komisyon stopaj vs. bunlar düşüldüğü takdirde ne kalıyor?

bu soru 10 bin tl ile yapıldığı takdirde ne aradaki farka ve verdiğini anlamak için sorulmuştur.

teşekkürler

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    evet cuma da tatil olsun...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Alıntı Originally Posted by cml Yazıyı Oku
    travway değil orası izban, izban da tcdd ye bağlı, büyükşehire değil
    İşverenin hiç mi suçu yok. Ülkede sağlık çalışanları hala belediye otobüsü ile işe gidiyor. Bu insanları taşıyacak hiç mi servis aracı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bence herkes evine ekstradan peynir zeytin kahvaltılık bişeyler koysun dolabına...bunlar vakumlu paketlerde satılıyor nasılsa uzun süre bekleyebilir...ne olur ne olmaz...yemek olmazsa hazırlıksız yakalanırsan hiç değilse peynir zeytin v.s. ile karnını doyurabilirsin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Siyaseti borsa dolar ile karıştıran önce c h p lileri 1.5 2.0 bekleterek batırdı sonra döndü dolar almayan a k p lileri batırdı. 3 7 Şimdi iki tarafta dolarcı oldu bizi batıracak

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hasta mısın kardeşim? Ben çektim görüntüyü bir görüntü tramvaydan bir görüntü metrodan.. adamın savunmasına bak
    Mudur bu sitede CHP ve belediyeleri ile ilgili bir eleştiri olmaz kabul edilez pelikanci fetocu yandaş dinci geri kafalı olursun.

Sayfa 755/1002 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •