Sayfa 6/1002 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Forumdaki çok çöküşseverler bu hafta başı coşkusuna bakalım ne bahaneler uyduracaklar.. Merakla izliyoruz para kazanıyoruz/yaşavarol fed sevenler derneği/

ABD de koronavirüs vaka sayısı 300 binin üzerine çıkarken, virüs kaynaklı ölü sayısı ise 8 bin 300 seviyesine ulaştı.

bizden 4 kat büyük nüfusta, ilk vakalar benzer günlerde ortaya çıktı...

biz ABD den çok mu başarılıyız ?...yoksa adının mı koymuyoruz..ya da saymasını mı bilmiyoruz...ya da dedikleri gibi türk geni dirençli mi?

bugün hızlı açılıştan sonra büyükler sonra yabancılar yavaş yavaş yedirir...akşama doğru ABD borsaları gevşer...burada panik-zarasına satışlar başlar diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    bugün hızlı açılıştan sonra büyükler sonra yabancılar yavaş yavaş yedirir...akşama doğru ABD borsaları gevşer...burada panik-zarasına satışlar başlar diye düşünüyorum.
    O kadar hizli ve acik mal satarlarsa alici gelmez ....Pala dunya genelinde Nisan ayinda borsalari tutar ve bir miktar yukari surer gibi gozukuyor.

Ama iyi trade yapan tecrubeli borsacilar bu dalgalardan iyi para kazanirlar.

6. Günaydın Esnaf 😊😊😊

Ta cumartesi sabahı demiştim 🥰🥰

Pazartesi artı GAP gelir DİE 😊😊

Dünde fature Mature açık değilken

Bir Anadolu çocuğu hiç uğraşmadan artı GAP ile nasibimizi alalım demişti 😊😊

Dow +1 iken terbiyesizçe alış serbest sabaha kadar üfleyeceğim demiştim

😊😊😊😊😊😊😊 Tabela kaç Yiğen Dow da
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

İspanya, heleki Fransa ve Britanya hala tıbbi bakımdan, teşhis ve yayılımı önleme bakımından salgınla etkili ve yeterli mücadele edemiyor. İtalyanın mücadelesi ve durumu bu ülkelerden çok daha iyi. Bu üçünden hala şüpheliyim. Ne kadar test o kadar vaka, o kadar tespitli ölüm ama salgını da kontrol altına alma.

Almanya (83 milyon nüfus) 918 bin test 100 bin vaka
    İtalya (60 milyon) 692 bin test 129 bin vaka
    İspanya (47 milyon) 355 bin test 132 bin vaka
    Fransa (67 milyon) 225 bin test 93 bin vaka
    Britanya (67 milyon) 195 bin test 48 bin vaka

8. Kaç puan GAP gup gelir diyorsunuz ???

Alalım tahminleri

😊😊😊
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 6/1002 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •