Sayfa 519/1002 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Viop - XVI

Marketler kapalı arkadaslar

Yukarıda acık olacak yerleri paylastım

2. Benzinciler açıkmış, genelde içinde market oluyor. Petrol Ofisi bayilerinin bir kısmında Migros Jet var, konserve, sebze ekmek oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Benzinciler açıkmış, genelde içinde market oluyor. Petrol Ofisi bayilerinin bir kısmında Migros Jet var, konserve, sebze ekmek oluyor.
    Ekmek sut karaborsaya duser haftasonu

4. haberlerde mesafeyi korumazsan ceza kesildiğini bu akşam öğredim,hakkaten şeş kaza yaşıyoruz,,500tl cezası varmış sanırım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Benzinciler açıkmış, genelde içinde market oluyor. Petrol Ofisi bayilerinin bir kısmında Migros Jet var, konserve, sebze ekmek oluyor.
    Sokağa çıkamadıktan sonra açık olmasının bir anlamı yok ama yasaktan muaf olanlar için açık tutuyorlar

6. Antreye gümüş suyu ve kekik yağı koydum onu koklamadan ve gargara etmeden kimseyi eve sokmuyorum. Üst baş da komple değişiyor banyo yapılıyor Konya'da kız markette sosyal mesafe vs hiç bir kural yok. Virüs bana deyse Abbas yolcu olur. Bu şekilde bugüne kadar sağlıklı geldik

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ekmek sut karaborsaya duser haftasonu
    Evde miyadina göre yıllık stok var

Öyle sacma oyle salakca bır kararkı yayılmayan virüs bu gece yayılır

2 saate insanları sıkıstırıp panikletiyorsun

Sayfa 519/1002 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz