Sayfa 561/1002 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Haftaya yeni vaka sayisi duser bence 3 binleri gecmeyiz
    3 bin az mı günlük bur şehirin hastanesi kapasiteleri bu daha o tecrit edilenler içinde hafife alınan yoğun bakima gidecekler var hastaya iki üç günde ancak bir vızır sırası gelir o zamana kadar yoğun bakımda kurtarmaz bazılarını nereden biliyorum enişte 41 yaşında tetkiklerine baktım akciğer çok kötü üstüne Kallbe'de sıçramış üç günde gelen giden tahlil sonucu çıkmadı niye önlemler çok fazla her hasta için tüm şeyler değişiyor maske vs şimdi yoğun bakımda genç olmasa oradan çıkma ihtimali yoktu. Yakında hava alanları hastane olur bu hızla günlük 20 bin test çok az 50*100 bin gerekirse yapacaksınız ihraç ettiğimiz onlarıda çağır bu hakiki beka meselesi

2. Bu süreci yönetmek çok zor sağlıklı kararlar almak için olacakları ve olabilecekleri en ince ayrıntısına kadar düşünüp o şekilde uygulamak gerekir söz konusu olan insanların hayatlarıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bir iki aya kalmaz ilaç bulundu haberi gelir sanirim.
    Ülkeye göre ve bu form değişir daha da beter olur bu bilmedikleri bir şey var ilaç bulmak konusunda çok da umutlanmayin klebsiella pnomonia için ilsc var 2015 den beri ruhsat alacaklar ilsc ta sona gelindi nerdeyse ilaç bulmak kadar zor şey yok üçüncü grup bitti dört mu diyeceksin

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Corona istatiskleri güncel durum

Şu an ölüm oranı olarak görece altlardayız ama gidişat kötü.

İspanya, Fransa, İtalya, İngiltere, ABD durumu gerçekten kötü, Rusya, Ekvator hızla kötüye gidiyor gibi ama şimdilik gerilerde.

Mevcut yaşam kültürünün değişmeden devamı için ucuz ve hızlı tanı kiti bir ihtiyaç. Aşı ve İlaç daha geç gelecek gibi.

Türkiye'nin Covıd19 da başarısının büyük kısmı izolasyonda değil, tedavide,yoksa hastalığın yayılma hızı yüksek.
    Hastahanelerde büyük yığılmalar olursa durum vahim.

5.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Verdin mi yiğenim malı
    Ben bugün tatgd aldim sattim.
    Pazartesiye poz yok elimde.

6. Bazı aileler hafta sonu alışveriş yapar fazlada evde bulunmaz yiyecek birde dışarda yemek yiyenler var çiçek varsa evde yaprağı şimdiye yedi

7. Su konuda bilgisi olan varmi ? arastirdim ama bulamadim . Malum bir cok camia ekonomik olarak kotu . Bein TFF mektup gondermis ligler baslayincaya kadar odeme yapmiyacagim diye . sozlesmede boyle bir madde varki pandemi durumunda odeme yapilmaz diye bu adamlarda mektup yolluyorlar . e peki futbolcu sozlesmelerinde boyle bir madde yokmu ? pandemi durumunda sozlesme otomatikman fesih edilir diye ? mesela ligler 2 yil oynanmamis olsa kulupler 2 yil boyunca maaslarini oduyecek mi ? malum yabanci futbolculardan indirim istendi ama bir cogu yanasmadi bile
    ....

İçişleri Bakanlığı: "Başta fırınların kendi araç ve personeli olmak üzere, Vefa Sosyal Destek Grubu vasıtasıyla vatandaşlara ekmek ulaştırılacaktır."

Kaynak : Anadolu Ajansı

Sayfa 561/1002 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •