Sayfa 434/1002 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: Viop - XVI

1. 4 haftadır önümüzdeki hafta kritik deniyor. Twitterda "Önümüzdeki 1-2 hafta" trend olmuş.

Biran önce şu bela gitsin normal al-sat işine dönelim.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku

Bu konu hakkında ABD li komutan açıklama yaptı,tuvalet dahil her şeyimiz gözetim altında idi dedi.
    Böyle bir ortamda bizim Vuhan'da virusu yaymamız mümkün değil açıklamasında bulundu.
    ABD zaten bu şekilde askerlerle virusu Çin'e göndermez,farklı yöntemleri vardır.
    Virusun nereye evrileceğini ölmez sağ kalırsak yaşayıp göreceğiz.
    Diğer bir tehlike insandan hayvana virus bulaşması.(kedi-köpek ve kaplanda görüldü)
    Kovid-19 nasıl başladı? Virüsün esas kaynağı hakkındaki hikaye sağlam değil.

https://www.independentturkish.com/n...ye-sa%C4%9Flam

3. 96 eve daha ateş düşmüş.
    96 hane...
    eşleri, çocukları, torunları...
    gözleri yaşlı, yürekleri paramparça...
    çok acı.

eğri yataya dönmüşmüş, aşağı dönmüşmüş..
    eğrisinin amk.

ne kadar tedbirli olsam da 78 yaşındaki anacığıma acaba bulaştırır mıyım korkusuyla geçiyor günlerim...
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

4. Emoji dili dünya dili olacak deniyordu. Ben de bu konuda çok cahilim ama insanlar evde emoji bulmaca oynamaya başlamışlar.
    https://twitter.com/ylmzfunda3838/st...45648778416137

7- Deliye her gün bayrammış.
    8- Sakla samanı gelir zamanıymış.
    11- Besle kargayı oysun gözünüymüş

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

koronavirüs aşısı bulundu mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen benim verdiğim ay üstünde UFO görüntüleri var, internette fake denmiş.

Benim tahminim UFO lar siyah ve silindir şeklinde.

"Arrival " filminde benzeri var, ilginç bir filmdi.

Kafa bulmakta üstüne yok üstadım...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Imf baskanin aciklamari cok muglak. Ozellikle Turkiye sorulmus. O da herhalde Turkiye ile isimiz olmaz diyecek hali yok. Manipulasyon yapilmis sanki.

Yarin bir gun Reis ya da Damat cikip yok oyle bir sey diyebilir.
    Kesinlikle maniulasyon var.teb bir anda onbinlerce lot poz alıyor. Ortada hiçbir şey yok. Sonra pat IMF açıklaması...

Yalnız hükümetten şu ana kadar ses yok??? İstemem yan cebime koy mu diyor birileri yoksa adam işini bitirmeden ilismeyin diye talimat mi gitti???

Geçen hafta garantiye son yarım saat gelen kanunsuz devre kesici olayında olduğu gibi, içeriden destek alıyor borsadaki manipulator...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Kesinlikle maniulasyon var.teb bir anda onbinlerce lot poz alıyor. Ortada hiçbir şey yok. Sonra pat IMF açıklaması...

Yalnız hükümetten şu ana kadar ses yok??? İstemem yan cebime koy mu diyor birileri yoksa adam işini bitirmeden ilismeyin diye talimat mi gitti???

Geçen hafta garantiye son yarım saat gelen kanunsuz devre kesici olayında olduğu gibi, içeriden destek alıyor borsadaki manipulator...
    Bu manipulator bizatihi kendisi ise ?

Sayfa 434/1002 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •