Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 97 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Pay/Endeks vadeli NET rakamlar

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Senin baktım makinaya...
    0.89 dan long.. 0.93 den longlar bozuluyor..
    Bu tarz hisselere bulaşmayın.. 94 kapatsaydı 96 bozdururduk.. ha ben bu hissedeckalacağım dersen long varsa 0,96 dan bozdur... kapanışta gel bakalım... her 3 kademede bozdur.. her yeri direnç dolu 1,10 dan sonra anca hızlı hareket eder...

0,96 unutma... 0.92 de kapatsaydı 0,89 da bulurdun kendini... 93 kapatmış.. 94 ü aşmasını bekle..
    Doholu da yazıyorum karışıklık olmasın...
    Allahını seversen 96 kuruş bankamı olur ekmekmi bu ya tutan ******** niye tutuyor mal millette diyemi yoksa batmışmı banka aldığım gün 98 gördü satmadım 10 gündür elimde bekliyor bir daha tövbe girmem buna sence 96 üstü ne zaman olur vade Nisan

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yarın bankalardan favorim YKBNK....
    Ykbnk alamadım diye tskb aldım bir gün sonra Ykbnk alsaydım akşam bir gün sonra 8 kuruş kardaydım ama hala aklımda var şu tskb gitsinde

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Allahını seversen 96 kuruş bankamı olur ekmekmi bu ya tutan ******** niye tutuyor mal millette diyemi yoksa batmışmı banka aldığım gün 98 gördü satmadım 10 gündür elimde bekliyor bir daha tövbe girmem buna sence 96 üstü ne zaman olur vade Nisan
    Geceden kap a haber uçacakki hızlı şekilde çıkabilsin.. onun dışında yatırımcı bezdirir...
    benim rakamlar spot rakamları hocam... akşam kapanışta genelde işlemler... gerekirse sabah sat... günlük..
    Temelini bilemem...

Seni uğratırma sebebi 90 ile 1 tl arası sırf direnç/destek olması... bu yüzden yatırımcı bezdiriyor...

Akbank, vakbn, tskb bu aralar bulaşmayın... bunlar yatay..

Ekgyo ne düşünüyorsun kağnı arabası birde hep düşüyor short tarafı nasıl olur

5.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Ekgyo ne düşünüyorsun kağnı arabası birde hep düşüyor short tarafı nasıl olur
    Ekgyo çok iyi trade fırsatı verir...
    1,22 ve üstü kapatmadığı sürece short kalır....

Ama ne zaman 1.22 kapatır artık short düşünme...
    Ben listeye aldım kaçırmışım bunu... 1.22 de doğrudan long açarım o akşam..

Kritik rakam 1.22... bugün görmüş zaten şimdi gördüm..

Trkcam soda enka şişe bunlar

Yada yarına kalsın uykum da geldi senide yormayayım gece gece iyi geceler üstad

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yarın bankalardan favorim YKBNK....
    hocam farklı bir bakış açınız var heralde anlamaya çalıştığım için grafikle bu durumu size sorarak aşmaya çalışıyorum YKBNK henüz saatlik ortalamalar yukarıya kesişim olmamış nasıl emin siniz...

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •